مجموعه 3 جلدی کمبریج وکبیولاری اند گرامر فور آیلتس Cambridge Vocabulary and Grammar for IELTS

1,900,000ریال935,000ریال
51%
مجموعه 3 جلدی کمبریج وکبیولاری اند گرامر فور آیلتس Cambridge Vocabulary and Grammar for IELTS

خرید مجموعه کتاب های کمبریج فور آیلتس یکی از پرفروش ترین منابع آموزشی برای آمادگی آزمون آیلتس

مجموعه کتاب های کمبریج آیلتس که شامل وکب در دوسطح اینترمدیت و ادونس و کتاب گرامر هستش توسط انتشارات کمبریج  جهت تقویت گرامر و دایره واژگان برای کسب آمادگی و شرکت در آزمون IELTS چاپ و منتشر گردیده است. این مجموعه حاوی نکات مهم آموزشی برای متقاضیان این امتحان بین المللی زبان است که در تلاش هستند نمرات خوبی را در این آزمون کسب نمایند .هر کتاب از چندین فصل تشکیل شده است که از طریق مطالعه آن ها می توانید تا حد زیادی سطح خود را ارتقاع دهید و در مواجه با ریز نکات گرامری و واژگانی بتوانید به راحتی از آن عبور کنید.

چرا باید در آزمون آیلتس شرکت کنیم؟

تمامی انسان ها برای هر کاری که انجام می دهند باید اهدافی را مشخص بکنند تا بتوانند با شور و اشتیاق برای رسیدن به آن تلاش نمایند، با استدلال بر این جمله می توانیم بگوییم هر شخصی که به مطالعه زبان می پردازد دارای هدفی است که یکی از آن اهداف گرفتن مدرک آیلتس برای مهاجرت، ارتقای موقعیت شغلی یا تدریس زبان انگلیسی است، شما می توانید با استفاده از این مدرک، اگر با نمره ی خوبی قبول شوید، به هدف های خود دست بیابید.

آزمونی که بجای آیلتس می توان شرکت کرد کدام است؟

آزمون تافل یکی از معروف ترین جایگزین ها برای IELTS Test است که در بیشتر دانشگاه ها مورد قبول واقع می شود و از آن می توان بعنوان یک مدرک برای ارتقای شغلی، مهاجرت یا تحصیل در کشور های انگلیسی زبان استفاده کرد.

تمرکز مجموعه Cambridge Vocabulary and Grammar for IELTS

اگر شما هم خود را برای آزمون آیلتس آماده می کنید بهتر است سری نیز به مجموعه کمبریج وکب و گرامر بزنید تا بتوانید تمامی مطالب مرتبط را قبل از آزمون مرور نمایید و نتایج قابل قبولی در مواجه با واژگان و گرامر بگیرید، این کتاب تمرکز خود را بر آموزش ریز نکات مورد نیاز گذاشته است.

کتاب های تشکیل دهنده این مجموعه

  • Intermediate Cambridge English Vocabulary for IELTS Original like
  • Advanced Cambridge English Vocabulary for IELTS Original like
  • Cambridge English Grammar for IELTS Original like

ویژگی های این مجموعه جذاب

دارای فایل صوتی

هر کتاب شامل یک لوح صوتی است که تمام فایل های شنیداری مربوط به این کتاب در آن گردآوری شده است که با استفاده از آن می توان مهارت شنیداری را تقویت نمود، شنیدار تاثیر مستقیم بر اسپیکینگ دارد و کسانیکه میخواهند بتوانند به راحتی صحبت کنند اول باید به مبحث شنیداری خود وقت بگذارند.

دارای پاسخ سوالات

پاسخنامه مربوط به تمرین ها و تست ها در انتهای کتاب آورده شده است که از طریق آن می توان به جواب صحیح سوالات پی برد.

آموزش متفاوت گرامر و لغات انگلیسی

لغات و گرامر در سطح آیلتس باید با روش های نوین به خاطر سپرده شوند تا داوطلبین بتوانند در زمان آزمون از آن استفاده نمایند، از این رو کتاب با استفاده از متن های گوناگون به اموزش این دو مهارت پرداخته است.

اطلاعات تکمیلی درباره مجموعه Cambridge Vocabulary and Grammar for IELTS

تمامی واژگان و نکات گرامری پرکاربرد در آزمون آیلتس در قالب متن و تمرین در  این کتاب بیان شده است .این مجموعه به صورت موضوعی به آموزش واژگان و دستور زبان پرداخته است .در بخش هایی ازکتاب، نکات آموزشی در زمینه اشتباهات رایج و پرتکرار در آزمون آیلتس پرداخته شده است که زبان آموزان می توانند از طریق تکرار و تمرین ،آمادگی بیشتری برای شرکت  در آزمون آیلتس کسب نمایند.

مشخصات فنی مجموعه 3 جلدی کمبریج وکبیولاری اند گرامر فور آیلتس Cambridge Vocabulary and Grammar for IELTS

مشخصات
مشخصات
قطع وزیری
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×