کتاب رمان انگلیسی جین ایر Jane Eyre

1,100,000ریال770,000ریال
30%
کتاب رمان انگلیسی جین ایر Jane Eyre

خرید کتاب jane eyre 

کتاب، روایت دختر یتیمی به نام Jane Eyre است که نمی‌تواند زندگی کسالت‌بار را تحمل کند و با اعتقاد کامل به فضیلت‌های اخلاقی قدم به اجتماع می‌گذارد. Jane Eyre که پدر و مادرش فوت كرده اند، نزد زن دايي و فرزندانش زندگي مي كند و زندگي بسيار سختي دارد. سرانجام او را به مدرسه شبانه روزي مي فرستند تا بعدها بتواند معلم شود و خرج خود را درآورد. Jane به عنوان معلم سرخانه به خانه‌ای اشرافی می‌رود. ارباب مرموز خانه، آقای Rochester، با او رفتاری عجیب دارد، کم کم اتفاقاتی در این خانه می‌افتد که Jane متوجه علت آن‌ها نمی‌شود. از جالب‌ترین شخصیت‌های داستان St. John Rivers است. وی بعد از این‌که وارد داستان می‌شود تا اندازه‌ای با آقای Rochester از لحاظ چهره و شخصیت‌ بی‌روحش و از نظر تاثیری که بر Jane دارد، مقایسه می‌شود.

 

مشخصات فنی کتاب رمان انگلیسی جین ایر Jane Eyre

مشخصات
مشخصات
نویسنده Nathaniel Hawthorne
شابک/ISBN 9780553211404
قطع رقعی
نوع جلد شومیز

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×