کتاب آموزشی کاتینگ ادج ادونسد ویرایش سوم Cutting Edge 3rd Advance SB+WB+CD

1,300,000ریال780,000ریال
40%
کتاب آموزشی کاتینگ ادج ادونسد ویرایش سوم Cutting Edge 3rd Advance SB+WB+CD

معرفی کتاب آموزشی زبان انگلیسی Cutting Edge Advanced 3rd

آخرین سطح از مجموعه آموزشی و جامع Cutting Edge، کتاب Cutting Edge Advanced 3rd است. این کتاب از انتشارات پیرسون و بر اساس سیستم آموزشی بریتانیایی ویرایش سوم  آن که جدیدترین ویرایش می باشد. این مجموعه با تنوعی از موضوعات و همچنین با داشتن مطالبی منظم مورد استقبال بسیاری از زبان آموزان انگلسی قرار گرفته شده است.

دید کلی کتاب آموزشی زبان انگلیسی Cutting Edge Advanced 3rd

کتاب Cutting Edge Advanced 3rd دارای یک مجموعه مکمل و کمکی است که از جمله سی دی آموزشی که برای تقویت و آموزش مهارت شنیداری مورد استفاده قرار می گیرد و هچنین کتاب کار(work book) این همراه با تمرین های مرتبط با فصول برای تقویت مهارت های دیگر به کاربرده شده است. کتاب Cutting Edge Advanced 3rd شامل ده فصل است. به طور کلی در هر فصل کتاب شامل language focus، vocabulary، skills، pronunciation، task، language live/ world cutlure  و در انتهای کتاب study, practice & remember می باشد. در ادامه به دوازده فصل اشاره خواهیم کرد، عبارتند از: 

فصل اول: global living 

فصل دوم: strong emotion

فصل سوم: in the money

فصل چهارم: self- help 

فصل پنجم: how you come across

فصل ششم:live and learn

فصل هفتم: taste

فصل هشتم:  live and let live

فصل نهم: things to come

فصل دهم: truth  and lies

خرید کتاب کاتینگ ادج ادونسد ویرایش سوم از فروشگاه اینرنتی دنیای زبان

همیشه یادتان باشد که زبان انگلیسی را گام به گام آموزش ببینید! اکثر زبان آموزان فکر میکنند که زبان انگلیسی را میتوان در زمان کوتاه میتوان آموزش دید و این طرز فکر اساسا اشتباه است. درست است که آموزشگاه ها، نحوه تدریس و کتاب ها عامل مهمی برای یادگیری زبان انگلیسی و حتی زبان های دیگر شناخته شده اند ولی از همه مهم تر خود فرد است که در این مسیر قرار می گیرد. به عبارتی برای خواندن کتاب هایی که انتخاب می کنید، زمان و فرصتی که برای یادگیری می گذارید نیز مهم است. معمولا در شروع یادگیری زبان ها کتاب های کمکی و آموزشگاهی مهمترین و بهترین منابع آموزشی معرفی شده اند و زبان آموز هر روز حداقل ۲ ساعت از زمان خود را در یادگیری زبان صرف نمایند، گرامر، واژگان لغت، مهارت ها با استفاده از سی دی های آموزشی همراه با کتاب کمکی تقویت نماید. از اینرو خرید کتاب Cutting Edge Advanced 3rd به زبان آموزانی که در آخرین سطح و یا سطح پیشرفته رسیده اند، پیشنهاد می کند.

قیمت کتاب Cutting Edge Advanced 3rdدر فروشگاه اینترنتی دنیای زبان

یادگیری زیان انگلیسی از طریق کتاب های آموزشی بهترین و سریع تری راه است. استراتژی و ساختار این گونه کتاب ها به گونه ای است که باید آن را تحت نظر اساتید یا همراه با یک مشاوره فراگرفت. از سوی دیگر معمولا افرادی که در اخرین و پشرفته ترین سطح کتاب های آموزشی هستند، در واقع به طور ناخودآگاه در مسیر آزمون های بین المللی مانند آیلتس یا تافل و… قرار میگیرند و به عنوان اساس و پایه برای شرکت در کلاس های آموزشگاهی آیتلس است. قیمت کاتینگ ادج ادونسد ویرایش سوم در وب سایت دنیای زبان بسیار مناسب و همراه با تخفیف بوده است.

مشخصات فنی کتاب آموزشی کاتینگ ادج ادونسد ویرایش سوم Cutting Edge 3rd Advance SB+WB+CD

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی قیمت کاتینگ ادج ادونسد ویرایش سوم
نویسنده J. Bygrave,S. Cunningham,P. Moor
ناشر انتشارات pearson
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد
مناسب برای بزرگسالان

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×