کتاب The Glass Menagerie

250,000ریال200,000ریال
20%
کتاب The Glass Menagerie
امکان پرداخت در محل
7 روز بازگشت
ضمانت کالای اصلی
سایر محصولات مرتبط با این محصول
20%
کتاب All My Sons
300,000ریال240,000ریال
30%
کتاب The Art of War
500,000ریال350,000ریال
20%
کتاب Wildcard
600,000ریال480,000ریال

شرح و توضیحات کتاب نمایشنامه باغ وحش شیشه ای The Glass Menagerie نوشته تنسی ویلیامز:

تاکنون هیچ نمایش نامه ای در عصر طلایی و مدرن تئاتر نتوانسته مانند نمایش نامه « باغ وحش شیشه ای » نوشته « تنسی ویلیامز » قلب عوام آمریکا را به تسخیر درآورد.

« باغ وحش شیشه ای » یک نمایش نامه تمام عیار است که ویلیامز در سال 1944 ان را منتشر کرد و در مدت زمان کوتاهی از یک چهره گمنام به یک چهره مشهور بدل شد. این نمایش نامه شامل عناصر خودزندگی نامه است و برخی از شخصیت های آن نیز تا حدودی از اعضای خانواده خود نویسنده الهام گرفته شده است.

این نمایشنامه از دیدگاه شخصی به نام « تام وینگفیلد » روایت می شود. تمام هم و غم او بهبود شرایط مادر و خواهرش است. او در این راستا اقدامات بسیاری به خصوص برای خواهرش « لورا » که گوشه گیر و منزوی شده، انجام می دهد. اما هیچ یک آن طور که باید پیش نمی رود...
تنسی ویلیامز Tennessee Williams:

« تنسی ویلیامز » (1983-1911) یکی از بزرگترین نمایش نامه نویسان آمریکایی قرن بیستم در کنار چهره های بزرگ این عرصه یعنی یوجین اونیل و آرتور میلر است. منتقدین او  را از صاحبان سبک نمایش نامه نویسی مدرن می دانند. او در طول فعالیت ادبی خود موفق به کسب دو جایزه پولیتزر و سه جایزه انجمن منتقدان تئاتر نیویورک و سه جایزه دونایدسون و یک جایزه تونی شد.

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×