کتاب آلمانی کودکان بسته فونده Beste Freunde A2.1 kursbuch + arbeitsbuch + CD

1,400,000ریال840,000ریال
40%
کتاب آلمانی کودکان بسته فونده Beste Freunde A2.1 kursbuch + arbeitsbuch + CD

خرید کتاب آموزش زبان آلمانی Beste Freunde A2.1: Kursbuch und Arbeitsbuch

عنوان: بستِ فغُیندِ A2/1

مجموعه کتاب های Beste Freunde اثر Georgiakaki Manuela ، یکی از متدهای آموزشی زبان آلمانی برای رده سنی نوجوانان می باشد که از انتشارات heuber منتشر شده و شامل سه سطح A1,A2,B1 و شش کتاب است.

کتاب Beste Freunde A2/1  سومین کتاب این دوره است و شامل کتاب درس، کتاب کار و همراه سی دی مربوطه است.

کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Freunde،از شیوه تدریس و یادگیری گروهی استفاده میکند.مطالب و مباحثی که در این کتاب آموزش داده می شوند شامل وقایع و اتفاقاتی هستند که در زندگی روزمره جریان دارند و زبان آموزان میتوانند از کلمات و اصطلاحات معتبر،درست و مناسبِ شرایط استفاده کنند.هدف مجموعه کتاب های Beste Freunde ، نوجوانان در آلمان و کشورهای خارجی هستند که دانش قبلی از زبان آلمانی ندارند. این مجموعه کتاب ها در سه سطح A1,A2,B1 و هر سطح در دو جلد برای آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا متوسط تالیف و نگاشته شده اند.

همانطور که از نام این کتاب مشخص است ایدئولوژی و روش تدریس بر اساس کار گروهی و یادگیری در کنار زبان آموزان دیگر است.شعار این کتاب که فلسفه و طراحی متون آن را توجیح میکند این است: با هم بهتر یاد میگیرید.

کتاب کار این مجموعه، با تمرین های مناسب،با کتاب درسی همسو و هماهنگ است و به طور کامل نیازهای زبان آموز را تامین میکند.تمرینات گرامر و نگارش با تمرکز روی مباحث کاربردی و مهم زبان آلمانی در زندگی واقعی،در مقیاس کوچکتر یعنی کتاب کار طراحی شده اند و میتوان از آنها به عنوان ابزاری در کلاس درس یا فعالیت های مستقل و شخصی در خانه استفاده کرد.

مشخصات فنی کتاب آلمانی کودکان بسته فونده Beste Freunde A2.1 kursbuch + arbeitsbuch + CD

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی بستِ فغُیندِ A2/1
نویسنده manuela georgiakaki
ناشر hueber
سطح A2
شابک/ISBN ٩٧٨٣١٩٣٠١٠٥٢٠
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
زبان کتاب آلمانی
فایل صوتی دارد
سایر توضیحات کتاب معلم + کتاب کار + CD

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×