کتاب آموزشی کاتینگ ادج پری اینترمدیت ویرایش سوم Cutting Edge Pre-Intermediate 3rd SB+WB+CD

3,500,000ریال1,400,000ریال
60%
کتاب آموزشی کاتینگ ادج پری اینترمدیت ویرایش سوم Cutting Edge Pre-Intermediate 3rd SB+WB+CD

معرفی کتاب آموزشی زبان انگلیسیCutting Edge Pre-intermediate 3rd

مجموعه آموزشی و جامع Cutting Edge بر مبنای سیستم آموزشی بریتانیایی دارای پنج سطح است، عبارتند از advance، Upper- intermediate ،intermediate ،Pre-intermediate،elementary ، starter است و کتاب Pre-intermediate 3rd سطح سوم همراه با تنوعی از موضوعات و دسته بندی منظم مطالب مورد توجه بسیاری از زبان آموزان انگلیسی قرار گرفته است

دید کلی کتاب آموزشی زبان انگلیسیCutting Edge Pre-intermediate 3rd

کتاب Pre-intermediate 3rd دارای یک مجموعه مکمل و کمکی است که از جمله CD آموزشی که برای تقویت و توسعه مهارت شنیداری مورد استفاده قرار می گیرد و هچنین work book همراه با تمرین های مرتبط برای تقویت مهارت های دیگر به کاربرده شده است. کتاب Cutting Edge Advanced 3rd شامل چهارده فصل است. به طور کلی در هر فصل کتاب شامل language focus، vocabulary، skills، pronunciation، task، language live یا world cutlure به صورت یک در میان در انتهای فصل ها قرار داده شده است  و در انتهای کتاب اصلی بخشی به study, practice & remember برای تمرین بیشتر فصل ها در رابطه با گرامر و لغات اختصاص داده شده است . چهارده فصل شامل موارد زیر می شود که عبارتند از: 

فصل اول: leisure and sport

فصل دوم: first and lasts

فصل سوم: work and rest

فصل چهارم: special days

فصل پنجم: your look

فصل ششم:going away

فصل هفتم: success

فصل هشتم: places to live

فصل نهم: old and new

فصل دهم: take care

فصل یازدهم: the best things

فصل دوازدهم: brand new

فصل سیزدهم: the right person

فصل چهاردهم: money

خرید کتاب آموزشی زبان انگلیسی Cutting Edge Pre-intermediate 3rd از فروشگاه اینرنتی دنیای زبان 

کتاب های های آموزشی اولین گام تقویت مهارت های چهارگانه و آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان های دیگر معرفی شده اند. در کتاب های اموزشی و course معمولا اصطلاحات پرکاربرد و عامیانه ای که کشور مورد نظر استفاده می کند، آموزش داده می شود تا زبان آموزان نه تنها محدود به یادگیری گرامر و لغات شوند بلکه دید آنها را نسبت به روابط و ارتباطات کشور مورد نظر وسیع نماید. از سوی دیگر کتاب های منابع آموزشی برای امادگی آزمون های بین المللی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که زبان آموران خود را تا حد امکان محدود به کتاب های آموزشی ننمایند و در کنار آنها از کتاب های مکمل مثل کتاب داستان، فیلم های آموزشی نیز بهره گیرند. در واقع تقریبا دو ساعت از وقت خود را هر روز به خواندن و آموزش زبان انگلیسی صرف نمایند. در ضمن دنیای زبان  مجموعه کامل و جامع کاتینگ اج را به زبان آموزان نیز پیشنهاد میکند و خرید کتاب کاتینگ اج پری اینترمدیت ویرایش سوم مناسب بزرگسالانی است که دوره های استارتر و المنتری را گذارنده باشند.

قیمت کتاب آموزشی زبان انگلیسیCutting Edge Pre-intermediate 3rd در فروشگاه اینرنتی دنیای زبان 

زیان انگلیسی یا به طور کلی یادگیری زبان به صورت مستمر و دائم باید دنبال شود. روان شناسان اعتقاد دارند که یادگیری زبان و هر چیزی باید فرد را در گیر خود نماید و این روند باید در چهل روز پشت سرهم و بی وقفه دنبال شود. در واقع زمانی که گفته شده ممارست ذهنی فکر برای یک موضوع است که درگیر شده و این حرکت به طور ناخودآگاه در وجود فرد نهادینه می شود. پس زمان را از دست ندهید و زبان انگلیسی با خرید و خواندن کتاب های مناسب فراگیرید. قیمت کتاب کاتینگ اج پری اینترمدیت ویرایش سوم همراه با کیفیت خوب و قیمت مناسب در وب سایت دنیای زبان  موجود است. راستی در نظر داشته باشید که باید با حداقل منابع با ارزش، در زمان یادگیری زبان انگلیسی صرفه جویی نمایید و مهارت یادگیری زبان انگلیسی را تقویت نمایید.

مشخصات فنی کتاب آموزشی کاتینگ ادج پری اینترمدیت ویرایش سوم Cutting Edge Pre-Intermediate 3rd SB+WB+CD

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی کاتینگ ادج پری اینترمدیت
نویسنده J. Bygrave,S. Cunningham,P. Moor
ناشر انتشارات pearson
سطح A2
شابک/ISBN 9781447936909
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
تعداد صفحات 176+96
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×