مجموعه كامل کالینز انگلیش فور آیلتس ویرایش دوم Collins English for Exams Ielts 2nd Edition

4,200,000ریال2,100,000ریال
50%
مجموعه كامل کالینز انگلیش فور آیلتس ویرایش دوم  Collins English for Exams Ielts 2nd Edition

دید کلی درباره مجموعه کتاب های Collins For IELTS 2nd

 

مجموعه کتب ۴ جلدی Collins English for Exams یکی از بهترین منابع پیشنهادی برای کسانی است که قصد شرکت در آزمون بین المللی IELTS را دارند و میخواهند در مدت زمان کوتاه به نمره دلخواه خود دست یابند. مجموعه کالینز ویرایش دوم جدیدترین سری از این مجموعه می باشد که بر روی چهار مهارت لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ کار کرده است و هر کدام را با سبکی متفاوت در یک جلد به چاپ رسانده است.

معرفی مجموعه کتاب های COLLINS FOR IELTS 2ND

مجموعه کتب ۴ جلدی Collins English for Exams یکی از بهترین منابع پیشنهادی برای کسانی است که قصد شرکت در آزمون بین المللی IELTS را دارند و میخواهند در مدت زمان کوتاه به نمره دلخواه خود دست یابند. مجموعه کالینز ویرایش دوم جدیدترین سری از این مجموعه می باشد که بر روی چهار مهارت لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ کار کرده است و هر کدام را با سبکی متفاوت در یک جلد به چاپ رسانده است.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این مجموعه آیلتس برای چه کسانی قابل استفاده است؟

این مجموعه به صورت تخصّصی بر ۴ مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و مهارت خواندن آزمون آیلتس تمرکز دارد و برای زبان آموزانی طراحی شده که در سطح متوسط B1 قرار دارند و نمره 5 را دارا هستند اما هدفشان کسب نمره 6.5 و بالاتر است.

ویژگی های مجموعه کتاب های کالینز ویرایش دوم

یکی از کاربردی ترین ویژگی های کالینز، وجود پاسخنامه های کامل و جامع، متن فایل های صوتی و همچنین توضیحات تکمیلی دروس در انتهای هر کتاب میباشد که این امکان را برای زبان آموزان فراهم کرده تا به صورت خودخوان (self_study) به تقویت مهارت های زبانی خود بپردازند و البته حجم کم اما محتوای کامل کتاب ها این فرصت را به شما می دهند تا در زمان کوتاه تری به نتیجه دلخواه خود برسید. یکی دیگز از ویژگی های Collins For IELTS 2nd داشتن جلدهای متفاوت برای هر مهارت می باشد.

ساختار کتاب کالینز برای زبان آموزانی که قصد یادگیری مهارت های آزمون آیلتس با این کتاب را دارند:

هر کتاب شامل ۱۲ درس می باشد که ۱۱ درس آن در مورد موضوعات متداول و به روز آزمون آیلتس می باشد که درس دوازدهم هر کتاب جهت فضاسازی برای هر مهارت بعنوان یک نمونه آزمون آیلتس آورده شده که با کمک پاسخنامه هایی که در انتهای کتاب وجود دارد میتواند شما را به تسلط بالایی برساند.

در آخر لازم است بدانید اگر آشنایی چندانی با ساختار آزمون آیلتس ندارید اصلا نگران نباشید چرا که چند صفحه ابتدایی هر کتاب به معرفی ۴ مهارت اصلی این آزمون اختصاص پیدا کرده و بخش های مختلف هر ۴ مهارت به صورت مجزا توضیح داده شده است تا داوطلب به راحتی با تمام نکات اجرایی آزمون آشنا شود.

کتاب های تشکیل دهنده مجموعه Collins For IELTS 2nd

کتاب Writing for IELTS:

هر مهارت در سری کالینز دارای یک جلد کتاب متفاوت می باشد که با استفاده از آن می توان به راحتی آن Skill را تقویت نمود و بهبود بخشید. حال سراغ کتاب نوشتاری آزمون آیلتس کالینز برویم: اگر شما هم فکر میکنید در نوشتن یک رایتینگ خوب که بتواند در آزمون آیلتس نمره قابل قبولی را برای شما بیاورد توانایی کافی را ندارید، مطالعه این کتاب به شما پیشنهاد می شود. در ویرایش دوم کتاب های Collins مطالب بصورت کلی با ویرایش اول آن متفاوت می باشد و نسبت به ویرایش اول آن، جذابیت بیشتری برای داوطلبان دارد. در این کتاب، کادرهای کرم رنگ تحت عنوان “!Watch out” در هر درس کمک میکند تا دیگر شما دچار اشتباهات رایج سایر زبان آموزان در آزمون نشوید. همچنین تکنیک ها و پارامتر های مهمی که در نوشتن باید رعایت کنید در کاردهایی با عنوان “Exam tips” و “Exam information” آورده شده که شما را از داشتن هر منبع دیگری بی نیاز کرده است.

کتاب Speaking for IELTS:

این کتاب نیز در مهارت های گفتاری (Speaking) به کمک شما می آید تا در قسمتی که بیشتر زبان آموزان نمره از دست می دهند، یاری کننده شما باشد. یکی از با اهمیت ترین بخش های ازمون آیلتس پارت سوم اسپیکینگ آن است که اغلب داوطلبان را با مشکل مواجه کرده اما فایل صوتی که در انتهای هر درس قرار داده شده بعنوان یک نمونه، این مشکل را تا حد زیادی برطرف میکند و شما را با نکات مختص آن قسمت آشنا می سازد؛ علاوه بر این گرفتن ایده های مختلف در صحبت کردن می تواند شما را از یکنواختی اسپیکینگ دور نماید.

لازم به ذکر است که کتاب لغات و گرامر کالینز که در نسخه اول وود داشتند فعلا دارای ویرایش دوم نیستند و زبان آموزان می توانند از نسخه قدیمی آن ها استفاده نمایند، همچنین در قسمت Vocabulary نیز لغات و اصطلاحاتی که شما در ارتباط با موضوع اسپیکینگ به آن ها نیاز دارید به همراه تمرین های مرتبط آورده شده است. و بخش Pronunciation نیز با تاکید بر تلفظ صحیح واژگان از اشتباهات تلفظی شما جلوگیری می کند.

در انتها باید بگوییم که با تمرین و مطالعه این کتاب به صورت خودخوان یا در کلاس های آموزشی، زبان آموزان می توانند نمره اسپیکینگ خود را تا ۶ و بالاتر ارتقا دهند.

کتاب Listening for IELTS:

ساختار این کتاب نیز مثل دو کتاب قبلی شامل سه بخش اصلی می باشد: در بخش اول واژه های مهمی که در ارتباط با موضوع هر درس مورد استفاده قرار میگیرند اورده شده که شما میتوانید با بکارگیری این واژگان و اصطلاحات علاوه بر تقویت مهارت شنیداری از آن ها در اسپیکینگ و رایتینگ هم استفاده کنید و ایده بگیرید.

در قسمت دوم تکنیک های پاسخ به سوالات هر بخش از لیسنینگ به شما آموزش داده می شود و در قسمت سوم تمرین هایی برای سنجش آموخته های شما قرار داده شده و آخر هر درس در کادری به عنوان “Exam tutor” هرآنچه در پایان درس آموخته اید، مورد ارزیابی قرار میگیرد و برایتان مرور خواهد شد.

کتاب Reading for IELTS:

در آزمون آیلتس شما با ۴۰ سوال ریدینگ که معمولا انواع مختلفی دارد مواجه خواهید شد که ۶۰ دقیقه زمان برای پاسخ به آن ها دارید، شاید مدیریت پاسخ صحیح به تمامی آنها در ابتدای کار سخت به نظر بیاید اما نگران نباشید چرا که اگر تمامی اصول گفته شده در این کتاب را مرحله به مرحله تمرین کنید میتوانید به راحتی نمره قابل قبولی کسب کنید.

کتاب ریدینگ کالینز روش های پاسخ به هر نوع از سوالات ریدینگ را به اموزش می دهد و با وجود کادر هایی مثل “Exam tips & Exam information” و یا “watch out” می توانید خودتان به صورت خودآموز به تقویت مهارت ریدینگ برای آزمون آیلتس بپردازید.

دیدکلی درباره مجموعه کتاب های Collins For IELTS 2nd

این مجموعه چهار جلدی بوده و بر روی مهارت های اصلی آزمون آیلتس متمرکز است، کالینز دارای دو نسخه اول و دوم می باشد که داوطلبین برای یادگیری تکنیک ها و نکات آزمون می توانند از آن استفاده نمایند، در ضمن شما می توانید ویرایش دوم هر ۴ جلد مجموعه collins را از فروشگاه کتابلند با قیمتی مناسب تهیه کنید و با آمادگی کامل برای آزمون آیلتس اقدام نمایید.

مشخصات فنی مجموعه كامل کالینز انگلیش فور آیلتس ویرایش دوم Collins English for Exams Ielts 2nd Edition

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی كالينز انگليش فور اگزم ويرايش دوم
ناشر collins
قطع وزيري
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی شامل CD یا QR code می باشد

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×