پک 2 جلدی فوکوس آن وکبیولری Focus on Vocabulary

4,000,000ریال2,150,000ریال
46%
پک 2 جلدی فوکوس آن وکبیولری  Focus on Vocabulary
سایر محصولات مرتبط با این محصول

خرید کتاب Focus On Vocabulary به منظور یادگیری واژگان تخصصی زبان انگلیسی

معرفی کتاب Focus on vocabulary  

Focus on vocabulary  آخرین سطح از مجموعه فوکاس آن وکب برای آموزش لغات آکادمیک می باشد، کتاب فوق یکی از معتبر ترین کتاب ها در زمینه تقویت دانش واژگانی است که توانسته توجه ملیون ها نفر را در سرتاسر دنیا جذب نماید. این مجموعه دارای دو جلد میباشد که توسط Diane Schmitt و Norbert Schmitt نگارش و در انتشارات جهانی Longman Pearson چاپ و منتشر شده است که با استفاده از آن می توان نحوه مکالمه و سطح دانش واژگانی خود را بهبود بخشید.

دید کلی کتاب Focus on vocabulary  

کتاب موردنظر به نوعی طراحی و گردآوری شده است تا لغات آکادمیک را در قالب متن و درک مطلب به زبان آموزان آموزش دهد تا آنها بتوانند لغات را به صورت طبیعی و کاربردی نه به صورت مصنوعی در ذهن خود جای دهند.از موضوعات بارز و متنوع کتاب تمرکز بر کلمات پیشرفته زبان انگلیسی میتوان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • مباحثی مربوط به جامعه
  • لغاتی درباره نحوه خرید و فروش
  • واژگان مرتبط با شغل
  • استفاده و سو استفاده از منابع طبیعی
  • صحبت درباره خوراک
  • ارتباطات و رویارویی با موسیقی و صداها
  • واژگان مرتبط به طبیعت و حیوانات

 ویژگی های کتاب Focus on vocabulary 

کتاب Focus on vocabulary  شامل ۷ بخش است که هر بخش دارای ۴ درس می باشد، هر درس دارای ۲ صفحه برای معرفی و تدریس مطالب و ۷ صفحه برای تمرین ها و متن های درک مطلب است. این کتاب برای آموزش لغات از روش های خاصی استفاده کرده است که زبان آموز را سریع تر به هدف خود می رساند، یکی از این روش ها تکرار لغت آموزش داده شده است به طوری که این لغت چندین بار در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و خود موجب بازسازی آن در ذهن می شود. کتاب فوکاس آن وکب به آموزش استفاده از فرهنگ لغت، ریشه کلمات و روش ها برای وسعت و گسترش دادن دانش واژگان می پردازد و آن ها را در جهت خواندن متون پیشرفته و آکادمیک آماده می سازد.

 خرید کتاب Focus on vocabulary  از وب سایت دنیای زبان

کتاب در مجموع برای کسانی که قصد افزایش دانش کلمات انگلیسی خود را به طور روز افزون دارند تنظیم و طراحی شده است، همچنین از لغات موجود در این کتاب می توان در متون ادبی و نوشته های آکادمیک و تخصصی استفاده نمود. از اینرو شما میتوانید به خرید کتاب فوکوس آن وکب  از وب سایت دنیای زبان اقدام نمایید. 

 قیمت کتاب Focus on vocabulary از وب سایت دنیای زبان

یادگیری لغت به لغت زبان نه تنها مفید است بلکه باعث هدر رفتن زمان زبان آموزان نیز می شود. بنابراین برای یادگیری لغات باید متن و مطالب زیادی با توجه سطح آموزشی و تحصیلی زبان خواند. قیمت کتاب فوکاس آن وکب در فروشگاه آنلاین دنیای زبان بسیار به صرفه و مناسب است.

 

مشخصات فنی پک 2 جلدی فوکوس آن وکبیولری Focus on Vocabulary

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی فوکاس آن وکب
نویسنده Stuart Redman
ناشر آکسفورد
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب انگلیسی

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×