كتاب هدوی آپر اینترمدیت ویرایش پنجم Headway Upper-intermediate 5th edition st + wb + DVD

2,700,000ریال1,350,000ریال
50%
كتاب هدوی آپر اینترمدیت ویرایش پنجم  Headway Upper-intermediate 5th edition st + wb + DVD

معرفی کتاب Headway upper-Intermediate 5th

کتاب Headway upper-Intermediate 5th  یکی از به جدیدترین منابع اموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی میتوان معرفی نمود. این مجموعه American Headway توسط John and Liz Soars و jo Mc Caul در ۵ سطح  است که این کتاب در سطح سوم و از انتشارات آکسفورد می باشد. ویرایش پنجم دوره معتبر و جذاب Headway آموزش جدید زبان انگلیسی را برای زبان آموزان ایجاد کره است. از سوی دیگر کتاب Headway upper-Intermediate 5th هم با استفاده از متد و روش آموزشی مناسب می تواند انگیزه یادگیری زبان انگلیسی را افزایش دهد.

دید کلی کتاب آموزش زبان انگلیسی نیوهدوی آپر اینترمدیت ویرایش پنجم با لهجه بیریتیش

عمدتا کتاب های آموزشی در تفویت مهارت های چهارگانه برای زبان آموزان در یک دوره ی آموزشی معرفی شده استو البته بیشتر تمرکز این کتاب ها بر روی مهارت گفتاری و مکالمه صورت می گیرد. کتاب Headway upper-Intermediate از این امر مستثنی نیست.  این کتاب به عنوان یک منبع آموزشی پرکابرد و مفید توانسته روش قابل اعتماد دوره را حفظ می کند و با متن ها، موضوعات و منابع  جدید به روز شده است. محتوای دوره را با ابزار Classroom Presentation روی صفحه نمایش دهید و توسعه زبان با تمرین آنلاین با متون و وظایف جدید و زبان آموزان را ترغیب می نماید تا مکالمه بهتری نسبت به موضوعات و مطالب روز داشته باشند..

ویژگی کتاب آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی نیوهدوی آپر اینترمدیت ویرایش پنجم

داشتن مکالمه های فراوان: داشتن مکالمه های کثیر به زبان آموزان کمک می کند تا مهارت شنیداری و گفتاری خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی بالا ببرند.

ویدیوهای آموزشی: این ویدیو ها سعی در تکمیل مطالب بازگو شده در کتاب را دارند.

تست های آنلاین زبان: این کتاب دارای تست های آنلاینی می باشد که میزان یادگیری زبان آموزان را مورد سنجش قرار می دهد.

دارای لیست لغات زبان: لیست لغاتی که به صمع نویسنده سختتر از بقیه می باشند در آخر کتاب برای یادگیری بیشتر لیست شده اند.

دارای Transcription: تمام فایل های شنیداری این کتاب دارای متن های نوشته شده در آخر کتاب هستند.

دارای CD: با استفاده از این سی دی شما می توانید تمام فایل های شنیداری را گوش دهید و به راحتی نحوه تلفظ لغات را بیاموزید.

دارای کتاب کار: پس از اتمام هر درس زبان آموزان موظف هستند تا کتاب کار را برای یادگیری بهتر تکمیل کنند.

خرید کتاب انگلیسی نیوهدوی آپر اینترمدیت ویرایش پنجم از وب سایت دنیای زبان

این مجموعه با داشتن نرم افزار هایی نظیر iTutor و  iTools یکی از ویژگی های مثبت نیوهدوی است که به آموزش بهتر هر چه بیشتر زبان آموز کمک زیادی می کند. البته باید این نکته را در نظر گرفت که در انتهای کتاب کار هر سطح پاسخنامه مربروط به آن کتاب در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید مشکلات و ایرادات احتمالی خود را پیدا و رفع کنید. از طرفی دیگر این مجموعه به عنوان دوره (course) باید همراه با مدرس آموزش صورت گیرد و به عبارتی خودخوان معمولا مطالعه نمی شود. از اینرو  دنیای زبان به زبان آموزانی که قصد تقویت بهتر زبان انگلیسی را دارند، خرید کتاب Headway upper-Intermediate از فروشگاه اینترنتی دنیای زبان را پیشنهاد می کند.

قیمت کتاب انگلیسی نیوهدوی آپر اینترمدیت ویرایش پنجم در وب سایت دنیای زبان

کتاب آموزشی زبان انگلیسی Headway upper-Intermediate مناسب بزرگسالانی است که سطح اولیه و بیگینر را رد کردند و با دایره وسیع تری از لغات، گرامر و مکالمه روبه رو هستند. از سوی دیگر قیمت کتاب Headway upper-Intermediate در فروشگاه اینترنتی دنیای زبان همراه با تخفیف ویژه و به صرفه نیز موجود است.

مشخصات فنی كتاب هدوی آپر اینترمدیت ویرایش پنجم Headway Upper-intermediate 5th edition st + wb + DVD

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی نیوهدوی آپر اینترمدیت ویرایش پنجم
مترجم Oxford
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×