مجموعه 3 جلدي تکتیس فور لیسنینگ Tactics for Listening

نوع کاغذ:
1,500,000ریال750,000ریال
50%
مجموعه 3 جلدي تکتیس فور لیسنینگ Tactics for Listening

خرید مجموعه عالی شنیداری Tactics for Listening Collection

این مجموعه ی غنی از اطلاعات شنیداری و مهارت یابی در سه سطح مقدماتی تا پیشرفته به رنگ های سبز، قرمز و آبی در قالب مکالمات مستمر و تمرین ها می باشد. انتشارات آکسفورد با تالیف Jack C. Richards  یکی از بهترین نمونه های مورد تایید برای تقویت لسنینگ در زبان انگلیسی است. این کتاب تنها برای مهارت شنیداری نیست، سه مهارت اصلی دیگر هم در خلال این کتاب به روز رسانی خواهد شد.

تمرکز مجموعه کتاب های تکتیکز فور لیسنینگ

افرادی در حوزه ی مطالعاتی این کتاب قرار می گیرند که به یک متخصص شنیداری در زبان انگلیسی شدیدا نیازمند هستند. در این کتاب از گرامر و لغت و اصطلاح البته به صورت علنی خبری نیست، اما تا جایی که چشم کار میکند فایل برای شنیدن هست. قرار نیست در این کتاب درباره ی ماضی بعید یا حال استمراری صحبت کنید( قبل از شروع این کتاب و یا در حین مطالعه آن می بایست نکات گرامری را بدانید) بلکه نسبت به شنیدن هرگونه مکالمه ی انگلیسی هوشمند و توانمند خواهید.

کتاب های تشکیل دهنده این سری آموزشی شنیداری انگلیسی

  • Basic Tactics for Listening
  • Developing Tactics for Listening
  • Expanding Tactics for Listening

ویژگی های مجموعه کتابهای تاکتیک های شنیداری

دارای موضوعات کاربردی

هر کتاب شامل ۲۴ درس با موضوعات کاربردی و هیجان انگیز است که در بی کتاب های مختص لیسنینگ منحصر بفرد می باشد.

دارای تم  متفاوت آموزشی

تم اصلی کتاب با پرسش، پاسخ و آماده سازی ذهنی طراحی شده، یعنی مخاطب قبل از شنیدن به هر فایل صوتی در جریان محتوای درس قرار میگیرد.

دارای نکاتی برای تقویت مهارت شنیداری

بین هر درس نکات مورد نیاز برای listening گردآوری شده اند که با استفاده از آن ها شما قادر خواهید بود در کوتاه مدت مهارت شنیداری خودتان را تقویت نمایید.

مناسب آزمون های بین المللی

این کتاب حتی برای کسانی که قصد ادامه ی تحصیل و کسب نمره ی آزمون های بین المللی انگلیسی را دارند هم مناسب می باشد.

دارای تمرین های داخل کتاب

در کتاب های Tactics for listening با مجموعه ای از کتاب درس و کار به طور یکجا مواجه هستید که می توانید قبل و بعد از شنیدن فایل صوتی به تمرین بپردازید.

چرا باید بصورت مجموعه خریداری کنم؟

دنیای زبان برای راحت شدن شما در انتخاب کتاب ها دست به مجموعه کردن کتاب ها زده است، در این مجموعه ها تمامی سری کتاب های مرتبط جمع آوری و با هزینه کمتری در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

اطلاعات تکمیلی درباره Tactics for Listening Collection مجموعه کتاب های تکتیکز فور لیسنینگ

قصد آزمون آیلتس یا CAE  را دارید؟ از اینکه پس از گذشت چندین ماه از یادگیری زبان انگلیسی، متوجه مکالمات شنیداری نمی شوید، رنج می کشید؟! دنیای زبان یکی از منابع عالی رتبه و مورد تایید از انتشارات آکسفورد را در جعبه ی پیشنهادی خود دارد. Tactics for listening جهت افزایش میزان توانایی افراد برای تهیه ی این کتاب کافی است نیاز آن را در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته احساس کنید و بعد با مراجعه به کتاب فروشی ها و یا سایت های خرید کتاب مثل دنیای زبان نسبت به خریداری آن اقدام کنید.

مشخصات فنی مجموعه 3 جلدي تکتیس فور لیسنینگ Tactics for Listening

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی تکتیس فور لیسنینگ
نویسنده Jack C. Richard
ناشر انتشارات oxford
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد
مناسب برای تمامی سنین

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×