کتاب SAT Reading and Writing Prep Study Guide

600,000ریال500,000ریال
17%
کتاب SAT Reading and Writing Prep Study Guide
امکان پرداخت در محل
7 روز بازگشت
ضمانت کالای اصلی

کتاب راهنمای آماده سازی کتاب خواندن و نوشتن کتاب مقدماتی تست و سوالات آزمون تمرین برای درک مطلب SAT Reading ، SAT Writing و Language و SAS Essay Ses
این کتاب راهنمای مطالعه جامع شامل: کتابهای آماده سازی آزمون برای دستیاران آزمون است که می توانند نمره قبولی در آزمون SAT را بدست آورند.
• مرور کلی
• راهبردهای آزمون
•معرفی
• خواندن
• نوشتن و زبان
• مقاله
• تمرین سوالات
• توضیحات پاسخ دقیق
سوالات آزمون تمرین Prep Books SAT English English توضیحات پاسخ مفصل را دنبال می کنید. اگر یک سؤال را از دست دادید ، مهم است که بتوانید ماهیت اشتباه خود را بفهمید و چگونه در آینده دوباره از بروز آن خودداری کنید. توضیحات پاسخ به شما کمک می کند تا از اشتباهات خود بیاموزید و بر آنها غلبه کنید.
دانستن جدیدترین راهکارهای برگزاری آزمون برای آماده سازی شما برای آنچه در امتحان انتظار دارید ضروری است. دارنده آزمون نه تنها باید مطالبی را که در این آزمون پوشانده می شود درک کند بلکه باید با راهکارهایی که برای استفاده صحیح از زمان ارائه شده و انجام آزمایش از آن استفاده می شود ، بدون هیچ گونه خطای قابل اجتناب ، آشنا باشد. کتابهای مقدماتی Test برای راهنمایی شما از نکات برتر آزمون استفاده کرده است.
هرکسی که قصد شرکت در این امتحان را دارد می بایست از مطالب نقد و بررسی مقدماتی انگلیسی SAT ، سوالات آزمون تمرین و راهکارهای آزمون استفاده شده در این راهنمای مطالعه کتابهای آماده سازی آزمون استفاده کند.

مشخصات فنی کتاب SAT Reading and Writing Prep Study Guide

مشخصات
مشخصات
نویسنده Test Prep Books
شابک/ISBN 978-1628455236
تاریخ چاپ 1398
تعداد صفحات 166
زبان کتاب انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×