کتاب ای تی اس آفیشیال تافل آی بی تی ETS Official TOEFL iBT Tests 2nd - Volume 2+ DVD

1,720,000ریال1,030,000ریال
40%
کتاب ای تی اس آفیشیال تافل آی بی تی ETS Official TOEFL iBT Tests 2nd - Volume 2+ DVD
سایر محصولات مرتبط با این محصول

شرح و توضیحات کتاب افیشیال تافل آی بی تی  تست Official TOEFL iBT  Tests Volume 2 second edition برای آزمون تافل (Toefl)

امروزه آزمون تافل TOEFL به عنوان يکي از معتبرترين آزمون هاي تعيين سطح دانش زباني در دنيا شناخته شده است. اين آزمون سالهاست که در ايران و سراسر جهان برگزار گشته و از مدرک آن به عنوان تاييديه اي براي تحصيل در دانشگاههاي خارجي و نيز تسلط بر زبان انگليسي ياد مي شود. در اين بين براي دستيابي به اين مدرک و ارتقاي نمره تافل TOEFL بايد نکاتي را مدنظر داشته و مهارت هايي را کسب نماييم. يکي از اين مهارت ها،پنج تست جامع و کامل است که همراه باسوالاتي از هر 4 مهارت از قبيلReading,Listening,Speaking and Writing هستند.
از هر کدام از اين مهارت ها،تک به تک تست هاي گوناگون طراحي شده است و ديگر مزيتي که اين کتاب دارد اين است که شرکت کردن در اين نوع آزمون و زدن اين نوع تست ها،روش بسيار کارآمدي است براي سنجش سطح زباني داوطلبان که ببينيم چقدر در دانش و تست زني آزمون تافل مهارت دارد. همانگونه که مستحضريد، تسلط بر لغات در تمامي بخش هاي آزمونهاي زبان انگليسي خواه تافل، خواه آيلتس IELTS ، و ... نقش اصلي را در درک مطلب و پي بردن به مفهوم سوال و متن ذکر شده دارد.  از اين رو تسلط بر واژگان و لغات پرکاربرد اين آزمونها نه تنها باعث موفقيت در بخش لغات مي شود، بلکه در بخش هايي نظير Writing و درک مطلب نيز کارساز خواهد بود.
اميدواريم کتاب حاضر بتواند راهنمايي براي آن دسته از داوطلباني باشد که خواهان کسب نمرات بالا در آزمون تافل مي باشند. کتاب ETS Official TOEFL iBT Tests به داوطلبان کمک ميکند تا تمام مهارت ها و اعتماد به نفس خود را بالا ببريد.
اين داراي يک CD در داخل ميباشد.

مجموعه ي ETS شامل کتب زیر است:
ETS Official Guide to the TOEFL iBT Test
About the TOEFL iBT Test  Introduction
TOEFL iBT Test 1
TOEFL iBT Test 2
TOEFL iBT Test 3
TOEFL iBT Test 4
TOEFL iBT Test 5

مشخصات فنی کتاب ای تی اس آفیشیال تافل آی بی تی ETS Official TOEFL iBT Tests 2nd - Volume 2+ DVD

مشخصات
مشخصات
ناشر McGraw-Hills
شابک/ISBN 978007177126
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 480
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×