کتاب The Bane Chronicles

1,000,000ریال800,000ریال
20%
کتاب The Bane Chronicles

کتاب The Bane Chronicles اثر کاساندرا کلر Cassandra Clare

عنوان: The Bane Chronicles

نویسنده: Cassandra Clare, Sarah Rees Brennan, Maureen Johnson

شرح و توضیحات کتاب The Bane Chronicles اثر کاساندرا کلر:

#1 New York Times Bestseller

طرفداران مجموعه کتاب های " The Infernal Devices" و " The Mortal Instruments" حال می توانند با ساحر قدرتمند و زیرک، " Magnus Bane" بیشتر از هر زمان دیگری آشنا شوند. این کتاب مصور برای اولین بار اطلاعات جامع و اسرارآمیزی از زندگی و شخصیت "Bane" را در اختیار مخاطب قرار می دهد. این کتاب که مجموعه ای از یازده داستان کوتاه بی نظیر و جادویی از زندگی این ساحر جوان است، به طور اختصاصی شخصیت، رفتار و سبک زندگی این شخصیت محبوب را به تصویر می کشد.

هر یازده داستان کوتاه با مهارت بسیار بالای داستان نویسی Cassandra Clare و هنرمندی تصویرپرداز حرفه ای Cassandra Jean برای اولین بار گرداوری شده اند و موفق شدند جایگاه نخست در پرفروش های "نیویورک تایمز" را بدست بیاورند.

"Judith Lewis" که بیشتر او را با نام مستعار " Cassandra Clare" می شناسند با سری کتاب های " The Mortal Instruments" به شهرت رسید. او کتاب " The Bane Chronicles" را با کمک نویسندگانی چون " Sarah Rees Brennan" و " Maureen Johnson" که هر دو از نویسندگان معتبر ژانر نوجوان و فانتزی هستند نوشت و طراحی تصاویر را به نقاش هنرمند، " Cassandra Jean" سپرد. نتیجه کتابی شگفت انگیز شد که می تواند مخاطبان خود را ساعت ها میخکوب کند.

مشخصات فنی کتاب The Bane Chronicles

مشخصات
مشخصات
نویسنده Cassandra Clare, Sarah Rees Brennan, Maureen Johnson
ناشر Margaret K. McElderry Books
شابک/ISBN 9781442495999
زبان کتاب انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×