خرید کتاب منشن Menschen B1.1 kursbuch und Arbeitsbuch mit CD

1,500,000ریال950,000ریال
37%
خرید کتاب منشن Menschen B1.1 kursbuch und Arbeitsbuch mit CD

خرید کتاب منشن MENSCHEN B1.1 

انتشارات Hueber با ارائه ی کتاب منشن ب ۱، منبعی با محتوای کاربردی و منظم به زبان آلمانی، کمک بزرگی در راه یادگیری و آموزش آلمانی به مدرسین و زبان آموزان داشته است. این کتاب برای افراد با دانش نسبتا خوب در زبان آلمانی پیشنهاد می شود. همچنین یکی از منابع آزمون گوته کتاب های منشن هستند، برای آشنایی با نحوه ی تهیه ی کتاب به صورت آنلاین به قسمت اطلاعات تکمیلی مراجعه کنید.

دید کلی کتاب MENSCHEN B1.1  

مثل همیشه کتاب های ترمیک در رویکردی همه جانبه، سعی در افزایش مهارت های چهارگانه در زبان آلمانی است. با مطالعه ی این کتاب قادر به مکالمه و درک متون پیچیده ی زبان آلمانی خواهید بود. گرامر، مکالمه و ریدینگ درمنشن، مرکز توجه است. از موضوعات و عناوین اصلی کتاب منشن B1.1 عبارتنداز:   

 • فصل اول:FREUNDSCHAFT؛ دوستی
 • فصل دوم: BERUF UND ARBEIT؛ کسب و کار
 • فصل سوم: WOHNEN؛ زندگی                     
 • فصل چهارم: KUNDENSERVICE؛ خدمات مشتری
 • فصل پنجم: ZUKUNFT؛ آینده
 • فصل ششم: EINLADUNGEN؛ دعوت به میهمانی/ کارو غیره…
 • فصل هفتم: BERATUNG؛ مشاوره
 • فصل هشتم: BERUFSFINDUNG؛ نقش مشاوره در زندگی
 • فصل نهم: GESUNDHEIT؛ سلامتی
 • فصل دهم: VERPASSTE GELEGENHEITEN؛ فرصت های مختلف
 • فصل یازدم: GLUCKSMOMENTE؛ اوقات خوش
 • فصل دوازدهم: FEIEREN IM BETRIEB؛ چگونه از زندگی بهره مند شویم؟  

ویژگی های شاخص در کتاب  MENSCHEN B1.1

کتاب در ۴ مرحله ی برنامه ریزی شده است، نوع چیدمان دروس به گونه ای است که در هر بخش ۳ در با تفاوت در کمیت مطالب دیده می شود.

آموزش زبان آلمانی در خانه: محتوای از پیش تعیین شده و قدم به قدم کتاب، فرصت یادگیری بدون مدرس را برای افراد فراهم کرده است، البته مشروط به گذراندن دوره های قبلی کتاب و یا آشنایی با این زبان، اقدام به مطالعه ی خود خوان داشته باشید.

یادگیری مقرون به صرفه آلمانی: اگر بدون مدرس از کتاب های منشن استفاده کنید، تنها هزینه ی کتاب را در لیست قیمت ها خواهید داشت.

دی وی دی و کتاب تمرین رنگی: شاید یکی از دلایل عدم جذابیت کتاب تمرین، بی رنگ و نقش بودن صفحات و نوع ویرایش ساده ی آن باشد. تصاویر رنگی و DVD که شامل ویدئو و AUDIO است از نکات کامل کننده ی این کتاب است.

جامع بودن مطالب کتاب: اگر نگاهی به عناوین دروس و گرامر لیست شده در کتاب بیاندازید، متوجه ی فراگیر بودن محتوا، ارتباط آن با دنیای روز خواهید شد. همچنین در کتاب های مجموعه ی منشن به صورت صعودی هر موضوع به تدریج بسط و تکمیل شده است.

خرید کتاب MENSCHEN B1.1 از فروشگاه آنلاین دنیای زبان

طبق تحقیقات دنیای زبان، منشن یکی ازمحبوب ترین و پرکاربردترین کتاب درمیان دیگران مثل تیچ یورسلف است. این کتاب با گرافیک مدرن و جذاب، به عنوان پرفروش ترین شناخته شده است. از این رو زبان آموزان و علاقه مندان زبان آلمانی برای یادگیری زبان آلمانی می توانند به خرید کتاب منشن B1.1 اقدام نمایند.

قیمت کتاب MENSCHEN B1.1 در فروشگاه آنلاین دنیای زبان

برای تغییر جایگاه به سطح عالی زبان آلمانی و آمادگی برای آزمون گوته، راه دوری را نروید، مقصد همینجاست! کتاب MENSCHEN B1.1 در سایت های خرید کتاب مثل دنیای زبان نقش اساسی را در آموزش زبان آلمانی پیشرفته برای شما زبان آموزان دارد. این کتاب از انتشارات Hueber در سطح جهان توزیع می شود و منبعی قابل اتکا و رایج در ایران محسوب می شود. از اینرو قیمت کتاب منشن B1 در وب سایت دنیای زبان بسیار مناسب و به صرفه است.

مشخصات فنی خرید کتاب منشن Menschen B1.1 kursbuch und Arbeitsbuch mit CD

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی منشن B1.1
نویسنده Sandra Evans
ناشر Hueber Verlag
شابک/ISBN 978-3193019011
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب آلمانی
فایل صوتی دارد

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×