کتاب KET Practice Tests+CD

450,000ریال360,000ریال
20%
کتاب KET Practice Tests+CD
امکان پرداخت در محل
7 روز بازگشت
ضمانت کالای اصلی

شرح و توضیحات کتاب کت پرکتیس تست KET Practice Tests+CD برای آزمون KET
(KEY)

این کتاب بزرگترین دوره آمادگی امتحان انگلیسی است که ترکیبی از آمادگی آزمون، تمرین و راهنمایی برای تجربیات و موفقت هرچه بیشتر در آزمون نام برده است. اين سوالات توسط کارشناسان اين رشته تدوين شده است،به زبان آموزان مي توان اطمينان داد که اگر اين سوالات را به درستي پاسخ دهند قطعا در آزمون واقعي به خوبي عمل خواهند کرد.
دانش آموزان به دقت از طریق تست ها راهنمایی شده و به آنها نشان داده خواهد شد که چگونه باید عمل کرد و چه کاری باید انجام داد تا در هر بخش از امتحان موفق شوند. راهنمای گام به گام در تمام تست ها ارائه شده است.
کاندیداهای بین المللی، بیشتر آزمون Speaking را  چالش برانگیز می دانند. برای کمک به آنها در این موضوع، این کتاب همراه بایک MP3 عرضه می شود اینCD دارای تست های تمرینی است که برای مصاحبه و تمام فایل های آزمون می تواند مورد استفاده قر ار بگیرد.
این کتاب دارای 4 تست اصلی تمرینی و تکمیلی است.
ارائه ی نکات برای آزمون در تمام صفحات کتاب به طوری که زبان آموزان و داوطلبان میتوانند هم زمان با اینکه آنها این تست ها را تمرین میکنند،آنها میتوانند تمام مطالب تست زنی و نکات برای آزمون را به راحتی یادبگیرند

مشخصات فنی کتاب KET Practice Tests+CD

مشخصات
مشخصات
نویسنده Annette Capel , Sue Ireland
ناشر انتشارات oxford
شابک/ISBN 9780194574211
تاریخ چاپ 1398
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 96
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد
مناسب برای بزرگسالان

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×