کتاب آموزشی تاپ ناچ 2A ویرایش دوم Top Notch 2A+CD 2nd edition

1,200,000ریال600,000ریال
50%
کتاب آموزشی تاپ ناچ 2A ویرایش دوم Top Notch 2A+CD 2nd edition

خرید کتاب تاپ ناچ 2A ویرایش دوم ویرایش دوم

معرفی کتاب Top Notch 2A ویرایش دوم

Top Notch 2A 2nd پنجمین کتاب از سری تاپ ناچ | Top Notch می باشد که دارای ۸ سطح بصورت A و B است. تاپ ناچ ها با روشی خاص در تلاش هستند تا زبان آموزان سطح اول دوره متوسط رو به بالا را برای یادگیری سریع زبان با روبرویی با مسائل کاربردی کمک نمایند. در تاپ ناچ ها نمونه مکالماتی آورده شده است که می تواند موجب تقویت مهارت اسپیکینگ گردد.تمرکز اصلی این مجموعه بر استفاده از مکالمات کوتاه برای آشنا سازی زبان آموزان با نحوه استفاده گرامر و لغات مربوط به هر درس در Conversation های روزمره است.

ویژگی کتاب تاپ ناچ ۲A

کتاب تاپ ناچ که موجب تقویت زبان انگلیسی می شود، این مجموعه به همراه بیان کلمات و جملات کاربردی در مکالمات کوتاه است. در قسمتی از این کتاب به Conversation هایی پرداخته شده است که گرامر و لغات مربوط به آن درس را به شما آموزش می دهند و می توانند شما را برای یادگیری سریع آن ها راهنمایی نمایند. شما در قسمت مکالمات باید آن ها را خوب به خاطر بسپارید و با تکرار و تمرین بتوانید مورد استفاده قرار دهید. علاوه بر آن، دارای Vocabulary Booster است؛ در انتهای کتاب لغاتی مرتبط با موضوعات درس آمده که برای تقویت کلمات انگلیسی در سطح متوسط رو به بالا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنیندارای کتاب کار | Workbook داخلی (تعبیه شده در داخل کتاب آموزشی دانش آموز) میباشد؛ این کتاب برای سنجش میزان یادگیری زبان آموز، در انتهای کتاب قسمتی به کتاب کار اختصاص داده است. همچنیندارای CD در این کتاب برای تقویت مهارت شنیداری سی دی آورده شده است که می تواند میزان مهارت شنیداری شما را بسنجد.

دید کلی کتاب Top Notch 2A ویرایش دوم 

لازم به ذکر است که در این کتاب دارای ۵ درس می باشد و به زبان آموزان لغات متناسب سینما و سرگرمی های شبیه به آن، کلماتی درباره ماشین ها و اشیاهای موجود و وسایل آرایشی را آموزش می دهد.

  • درس ۱ درباره گشت و گذار، مکالمات کوتاه، زبان بدن و گرامر مهم حال کامل
  • درس ۲ درباره انواع فیلم ها و سرگرمی ها
  • درس ۳ درباره نحوه رزور هتل و گرامر Had better
  • درس ۴ درباره ماشین و نحوه راندن آن
  • درس ۵ درباره نحوه مراقب های شخصی، ظاهر و جراحی های زیبایی

کتاب های آموزش زبان انگلیسی مکمل کتاب Top Notch 2A 2nd: 

کتاب Oxford Word Skills Intermediate؛این کتاب برای آموزش لغات کاربردی زبان انگلیسی بریتانیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

کتاب Tactics For Listening Intermediate؛ این کتاب متمرکز بر مهارت شنیداری زبان آموز دارد همچنین مهارت گفتاری را هم تقویت می کند.

کتاب Grammar In Use Intermediate؛ این کتاب متمرکز بر آموزش گرامر زبان انگلیسی به همراه تعداد زیادی مثال و تمرین برای تسلط در این قسمت می باشد.

خرید کتاب تاچ ناچ سری ۲A ویرایش دوم از فروشگاه آنلاین دنیای زبان

کتاب تاپ ناچ با سری مجموعه ی اموزشی مناسب برای برای بزرگسال میباشد. این مجموعه را نمیتوان به  صورت خودخوان آموزش دید و حتما باید با مدرس و یا در آموزشگاه های مربوطه تدریس شود. از اینرو شما زبان آموز گرامی اگر برای درک بهتر زمان میتوانید با ثبت نام در وب سایت دنیای زبان میتوانید از مجموعه ها و کتاب های زبان به همراه مشاوره رایگان بهره بگیرید. پس شما به راحتی میتوانید به خرید کتاب Top Notch 2A 2nd از فروشگاه اینترنتی دنیای زبان اقدام نمایید.

محدوده قیمت کتاب تاچ ناچ سری ۲A ویرایش دوم

قیمت کتاب های این فروشگاه مناسب میباشد، همچنین قیمت کتاب Top Notch 2A 2nd مناسب و به صرفه است

مشخصات فنی کتاب آموزشی تاپ ناچ 2A ویرایش دوم Top Notch 2A+CD 2nd edition

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی تاپ ناچ 2A ویرایش دوم
نویسنده Joan Saslow, Allen Ascher
ناشر انتشارات pearson
شابک/ISBN 9780132470506
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
تعداد صفحات 144
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×