کتاب آموزشی ترکی استانبولی یدی اکلیم Yedi Iklim A2 (S.B+W.B)+CD

3,400,000ریال1,700,000ریال
50%
کتاب آموزشی ترکی استانبولی یدی اکلیم Yedi Iklim A2 (S.B+W.B)+CD

خرید کتاب آموزشی ترکی استانبولی Yedi Iklim Turkce A2 از فروشگاه آنلاین دنیای زبان 

یادگیری زبان دوم و زبان غیر مادری یکی از الزامات برای ارتباطات و تبادل اطلاعات است، اما جدای از ضروریات، علاقه هم نقش مهمی در یادگیری زبان دارد. پس برای این که این روحیه خود را برای یادگیری زبان همچنان در درونتان زنده نگه دارید، باید به خرید و خواندن کتاب های مناسب آموزشی زبان متناسب با سطح و دانش خود اقدام نمایید. از اینرو کتاب زبان ترکی یدی ایکلیم هفت اقلیم Yedi Iklim A2 یکی از منابع مهم آموزشی برای زبان آموزان ترکی استانبولی معرفی شده است. این کتاب در انتهای فصل های کتاب بخشی برای خود ارزیابی زبان آموزان قرار داده است تا محکی برای یادگیری و آموزش آنها باشد.

قیمت کتاب آموزشی ترکی استانبولی Yedi Iklim Turkce A2 در فروشگاه آنلاین دنیای زبان

کتاب زبان ترکی یدی ایکلیم هفت اقلیم Yedi Iklim A2 یکی از منابع مهم آموزشی به همراه دیگر منابع، زبان آموزان می توانند به راحتی زبان ترکی استانبولی را فراگیرند، همچنین این کتاب به همراه سی دی آموزشی، لغات، گرامر و متونی که در این کتاب است به صورت اجمالی باعث تقویت مهارت های چهارگانه اصلی زبان آموزان می شود. از سوی دیگر مجموعه  Yedi Iklim را میتوان هم به صورت خودخوان و هم به همراه مدرس فراگرفت. از اینرو قیمت کتاب Yedi Iklim A2 در وب سایت دنیای زبان به همراه تخفیفات ویژه در قیمت مناسب تنظیم شده است، همچنین زبان آموزان ترکی استانبولی می توانند کتاب های خود را در اسرع وقت درب منزل یا محل کار تحویل گیرند.

مشخصات فنی کتاب آموزشی ترکی استانبولی یدی اکلیم Yedi Iklim A2 (S.B+W.B)+CD

مشخصات
مشخصات
نویسنده ibrahim gultekin , mahir kalfa , ibrahim atabey
ناشر yunus emre
شابک/ISBN 978-6058701021
قطع رحلی
نوع جلد جلد نرم (شومیز)
تعداد صفحات 295
زبان کتاب ترکی

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×