کتاب رمان انگلیسی بیگانه The Stranger

700,000ریال490,000ریال
30%
کتاب رمان انگلیسی بیگانه The Stranger

کتاب The stranger یا The outsider نوشته Albert Camus رمانی فلسفی است که به زندگی شخصی به نام Meursault می پردازد. Meursault فردی است که به بنیادی ترین سوال فلسفی که Albert Camus آن را این گونه بیان می کند:
there is but one serious philosophical problem and that is suicide, judging whether life is or is not worth living, that is the fundamental question of philosophy.
( تنها یک مشکل فلسفی وجود دارد و آن خودکشی است، قضاوت اینکه آیا زندگی ارزش زنده بودن دارد یا نه، این بنیادی ترین سوال فلسه است)
پاسخ خیر داده است و زندگی را بی ارزش می داند. سوالی که شاید افراد زیادی به آن پاسخ خیر داده باشند اما خیلی ها جرات پایان دادن به آن را نیز ندارد. سوالی که هملت نیز از خود می پرسد To be or not to be. Meursault که زندگی را بی ارزش می داند در مراسم تدفین مادرش هیچ گونه احساس ناراحتی از خود نشان نمی دهد و شب قبل از مراسم تدفین مادرش بر سر جنازه مادرش سیگار می کشد و قهوه می نوشد چیزی که طبق فرهنگ آن منطقه بی احترامی به مرده محسوب می شود. در ادامه داستان Meursault فردی را به ضرب گلوله می کشد و در دادگاه باید از خود دفاع کند.
اگر می خواهید بدانید که سرنوشت Meursault چه می شود می توانید این رمانی فلسفی و مشهور را هم به همراه کتاب صوتی آن از انتشارات رهنما تهیه کنید.

مشخصات فنی کتاب رمان انگلیسی بیگانه The Stranger

مشخصات
مشخصات
شابک/ISBN 9780137149964

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×