کتاب فمیلی اند فرندز 2 بیریتیش ویرایش دوم British Family and Friends 2 2nd SB+WB+DVD

900,000ریال540,000ریال
40%
کتاب فمیلی اند فرندز 2 بیریتیش ویرایش دوم British Family and Friends 2 2nd SB+WB+DVD

خرید کتاب فمیلی اند فرندز 2 بریتیش ویرایش دوم به عنوان یک کتاب بسیار جامع و پرکاربرد که تمام مهارت های چهارگانه را به صورت همزمان به زبان آموزان آموزش می دهد.

خرید کتاب British Family and Friends 2 2nd به عنوان یک کتاب درسی جامع برای زبان آموزان کودک

British Family and Friends 2 2nd به عنوان سومین کتاب درسی از مجموعه British Family And Friends 2nd که همه جانبه بوده و انتشارات جهانی Oxford در انگلستان با همکاری Naomi Simmons توانسته است توجه میلیون ها زبان آموز انگلیسی و مدرس را در سراسر جهان به خود جلب کند و نتایج مثبت و رضایت بخشی را از سوی آنها کسب کند. کتاب فمیلی اند فرندز ۲ بریتیش ویرایش دوم روشی نوین همراه با رویکرد بسیار جذاب و کارآمد را به زبان آموزان در آموزش زبان انگلیسی معرفی می کند و آنها را در موقعیت های روزمره واقعی و متنوع قرار می دهد تا آنها بتوانند مهارت کلمات و نکات گرامری را در مکالمه خود به کار ببرند. در نتیجه کتاب British Family and Friends 2 2nd به زبان آموزان این اعتماد به نفس را می دهد تا زبان انگلیسی را با اندوخته بسیار غنی از کلمات، عبارات و ساختار صحیح گرامری، صحبت کنند تا در ارتباط و تعاملات خود با دیگران به طور موفقیت آمیزی عمل کنند.

 

کتاب های مشابه برای کتاب British Family and Friends 2 2nd به عنوان یک منبع بسیار غنی برای تقویت همزمان هر چهار مهارت

کتاب Big English 2 بدون شک یکی از کتاب هایی است که ابتدا زبان آموزان را از طریق رنگ آمیزی، بازی ها و آشنایی و کاربرد حروف در ساختن کلمه و جملات کوتاه برای موقعیت های متنوع و امورات زندگی روزمره و جملات مرتبط به آنها آماده می کند.

کتاب English Time 1 به عنوان یک کتاب جامع و فراگیر برای تقویت دانش لغت و کاربرد جملات در متن های کوتاه و متنوع و آموزش گرامر و کاربرد لغت درون متن ها بدون شک هرآنچه که زبان آموزان از زبان انگلیسی نیاز دارند را برآورده می کند.

 

کتاب های مکمل برای کتاب فمیلی اند فرندز ۲ بریتیش ویرایش دوم شامل داستان های بسیار جذاب و هیجان انگیز است

زبان آموزان می توانند با خواندن این داستان ها، مهارت های خواندن و درک مطلب و کلمات را ارتقا دهند و از نظر دانش گرامر و کلمات به طور همزمان غنی شوند.

کتاب داستان The Camping Trip

کتاب داستان The bear on the stairs

کتاب داستان The country mouse and the town mouse

کتاب داستان The shoemaker and the elves

کتاب Grammar Friends 2 به عنوان یک کتاب کاربردی و جامع در سطح دوم کتاب Family and Friends 2 زبان آموزان را بدون شک از نظر دانش گرامر بسیار غنی می کند و تمرین های گرامری آنها را در استفاده از مکالمه های صحیح هدایت می کند.

 

 

 

سطح دوم تقویت مهارت های خواندن، نوشتن و درک مطلب در سطوح مختلف از مجموعه British Reading And Writing برای کتاب های British Family And Friends

کتاب British Reading And Writing 2 برای تقویت مهارت های خواندن، نوشتن و درک مطلب در سطح دوم برای کودکان و نوجوانان

 

از ویژگی های بارز کتاب فوق می توان به موارد زیر اشاره کرد

ساختار، تنظیم و گردآوری مطالب

کتاب فمیلی اند فرندز ۲ ویرایش دوم دارای  ۱۵ درس، ۴ بخش: کلمات، گرامر، علائم آوایی، الفبا و حروف صدادار و بی صدا و هر ۴ مهارت ها که پس از اتمام هر ۳ درس، دو بخش به نام Fluency Time و Review اختصاص داده شده است و در انتهای درس ۱۵، ۴ بخش به نام Fluency Time, Review, Culture و Grammar reference اختصاص داده شده است.

ارائه تمرین هایی برای تقویت مهارت های مکالمه و کلمات پرکاربرد در قالب گفتگو هایی با جمله های کوتاه

در ابتدای هر صفحه از کتاب Family and Friends 2 بخش کوچکی به نام Let’s sing برای زبان آموزان ارائه شده است تا آنها بتوانند از کلمات و عبارات تکرار شده در مکالمه های خود همراه با لذت و اشتیاق در ارتباط با افراد مختلف با اعتماد به نفس به طور موفقیت آمیزی ارتباط برقرار کنند.

ارائه شدن دو سی دی صوتی و آموزشی برای کتاب British Family and Friends 2 2nd که به مهارت شنیداری زبان آموزان کمک بسیار زیادی می کند.

زبان آموزان می توانند در صفحات اول و دوم و در برخی دیگر صفحات از کتاب British Family and Friends 2 2nd، فایل های صوتی کتاب مورد نظر را گوش کنند و با توجه به آن، تمام تمرین ها را به درستی حل کنند و در نهایت مهارت شنیداری خود را به سرعت تقویت کنند.

ارایه یک کتاب به نام workbook به عنوان یک کتاب جامع و غنی

زبان آموزان به راحتی می توانند پس از اتمام هر درس در کتاب فمیلی اند فرندز ۲ بریتیش ویرایش دوم، تمام آموخته های خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند تا مطالب در ذهنشان به طور دائم تثبیت شود.

ارائه یک بخش در تمام درس ها به نام Writing Preparation 

زبان آموزان در کتاب Family and Friends 2 پس از اتمام هر درس، می توانند مهارات نوشتار خود را مورد سنجش قرار دهند و نکات و موارد گرامری و نوشتار که در مهارت نگارش استفاده می شوند را به صورت کاملا جامع بیاموزند و تمرین های مربوط به این بخش را حل کنند.

 

اطلاعات تکمیلی و جمع بندی کلی از کتاب فمیلی اند فرندز ۲ بریتیش ویرایش دوم

کتاب British Family and Friends 2 2nd به طور کاملا جامع و کاربردی تمام مهارت ها را به صورت همزمان همراه با مهارت های بنیادین، به زبان آموزان آموزش می دهد تا مطالب را با شور و اشتیاق به صورت کاربردی بیاموزند و تمرین ها را تک به تک و درس به درس حل کنند تا در گفتگوهای روزمره خود آنها را به درستی به کار گیرند.

مشخصات فنی کتاب فمیلی اند فرندز 2 بیریتیش ویرایش دوم British Family and Friends 2 2nd SB+WB+DVD

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی فمیلی اند فرندز 2 بریتیش ویرایش دوم
نویسنده Naomi Simmons
ناشر آکسفورد
شابک/ISBN 9780194808309
قطع رحلی
نوع جلد جلد نرم (شومیز)
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد
مناسب برای کودکان،نوجوانان

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×