کتاب رمان انگلیسی هنر ظریف بی خیالی The Subtle Art Of Not Giving A F*Ck

1,400,000ریال840,000ریال
40%
کتاب رمان انگلیسی هنر ظریف بی خیالی The Subtle Art Of Not Giving A F*Ck

کتاب هنر ظریف بیخیالی The Subtle Art of Not Giving a F*ck اثر مارک منسون Mark Manson

عنوان: The Subtle Art of Not Giving a F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life

نویسنده: Mark Manson

شرح و توضیحات کتاب هنر ظریف بیخیالی The Subtle Art of Not Giving a F*ck اثر مارک منسون:

شاید اولین و بزرگترین درسی که کتاب به معنای واقعی منحصر بفرد The Subtle Art of Not Giving A F*ck به شما می آموزد این است که دست از انتظارات مثبت و غیر  واقعی بردارید...این جملات مزخرف را از ذهنتان حذف کنید: شاد تر، خوشحال تر، جذاب تر، ثروتمند تر، معروف تر، خلاق تر، به روز تر و هزار "تر" مثل همین ها...در واقع تمام این توصیه ها و این فشار ها باعث شده تا بیشتر بر روش نداشته هایتان تمرکز کنید و آنها را به عنوان کمبود قلمداد کنید...پس تنها دستاورد به درد نخور این کلمات این است که دائما به ما یادآوری می کند چه چیزی نیستیم، یا چه چیزی بسیار کم داریم، یا باید چه می شدیم ولی نتوانستیم بشویم...این کلمات را کنار بگذارید و "هنر ظریف رهایی از دغدغه ها" را فرا بگیرید


زندگی شاد تر، احساس بهتر، روانی راحت تر، همگی در گرو این است که شما دیگر در جستجوی خوشبختی نباشید و از مثبت اندیشی دست بردارید. این یکی از چندین موارد عجیبی است که در کتاب The Subtle Art of Not Giving A F*ck به آن برخورد می کنید. کتابی که به صورت معکوس می کوشد تا با روش هایی کاملا عجیب و متضاد با سایر کتاب های انگیزشی و روانشناسی دیگر، تاثیر به سزایی در زندگی شخصی و اجتماعی مخاطب خود بگذارد. نویسنده و روانشناس مشهور کتاب، "مارک منسن" ، معتقد است که این کتاب پادزهری برای درمان نازپروردگی و ذهنیت داشتن حال همیشه خوبی است که جامعه مدرن و امروزی و نسل های جدید را آلوده کرده است. در تمام زندگی به ما گفته شده است تا همیشه مثبت بیاندیشیم اما منسن با نگارش طنز و البته کاملا تحقیق شده می کوشد تا مخاطب خود را متوجه این موضوع کند که همه انسان ها قرار نیست خارق العاده و بسیار موفق و مرفه باشند و کسی که چنین ویژگی هایی را در زندگی خود ندارد به راحتی باید بپذیرد که هیچ چیز تقصیر او نبوده است. او همچنین در این کتاب به این موضوع اشاره می کند که همه ما باید توانایی ها و محدودیت های خود را بپذیریم و تنها با قبول کردن این مسئله است که می توان با عزمی راسخ تر، شهامت و تلاش دو چندان به اهداف و موفیقت های بیشتر دست یافت. این کتاب به شما این مهارت را می آموزد تا به چه چیزهایی در زندگی خود اهمیت بدهید و به چه چیزهایی کوچک ترین اهمیتی ندهید تا به نتیجه دلخواه خود در زندگی برسید.

فروش بیش از 3 میلیون نسخه در اولین سال انتشار و بیش از 6 میلیون نسخه تا به امروز
شصت هفته متوالی پرفروشترین نیو بورک تایمز

Mark Manson  نویسنده، روانشناس، وبلاگ نویس، مترجم جوان و متولد منهتن آمریکا است که با انتشار کتاب خود با عنوان The Subtle Art of Not Giving A F*ck   به شهرت جهانی دست یافت و توانست علاوه بر قرارگیری در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز، میلیون ها نسخه از کتاب های خود را در جهان به فروش برساند.

مشخصات فنی کتاب رمان انگلیسی هنر ظریف بی خیالی The Subtle Art Of Not Giving A F*Ck

مشخصات
مشخصات
نویسنده Mark Manson
ناشر Harper
شابک/ISBN 9780062457738
قطع رقعی
نوع جلد جلد نرم (شومیز)
تعداد صفحات 224
زبان کتاب زبان انگلیسی

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×