کتاب امریکن هدوی 4 ویرایش سوم American Headway 4 3rd SB+WB+DVD

2,100,000ریال1,050,000ریال
50%
کتاب امریکن هدوی 4 ویرایش سوم American Headway 4 3rd SB+WB+DVD

خرید کتاب امریکن هدوی 4 برای آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی (American Accent)

معرفی کتاب American Headway 4 3rd 

American Headway 4 3rd سطح آغازین کتاب آموزشی زبان انگلیسی برای آموزش تمام مهارت های انگلیسی  به زبان آموزان بزرگسال است، مجموعه American Headway توسط John and Liz Soars در ۶ جلد از Starter  تا ۵ نگارش شده است. یکی از شاهکارهای این مجموعه تلفیق دنیای واقعی با دنیای مجازی به زبان انگلیسی است.در این کتاب به موضوعاتی مانند نحوه ی معرفی کردن خود، کشورها به انگلیسی، خانواده، ساعت ها و نحوه بیان علاقه ها پرداخته شده است. این کتاب تمامی مهارت های اساسی زبان انگلیسی را به زبان اموزان آموزش می دهد. از طرف دیگر، این کتاب اگر چه تمام مهارت های زبانی را پوشش می دهد ولی تمرکز ویژه ای بر مهارت Speaking یا صحبت کردن زبان انگلیسی دارد.

 

ویژگی های کتاب American Headway 4

کتاب American Headway 4  با داشتن مکالمه های کثیر به زبان آموزان کمک می کند تا مهارت شنیداری و گفتاری خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی بالا ببرند. همچنین، این ویرایش بدلیل داشتن نسخه آموزش اینترنتی نیازی به استاد راهنما ندارد. به علاوه این مجموعه دارای ابزارهای آموزشی از جمله ۱. ویدیوهای آموزشی؛ این ویدیو ها سعی در تکمیل مطالب بازگو شده در کتاب را دارند.۲. تست های آنلاین؛این کتاب دارای تست های آنلاینی می باشد که میزان یادگیری زبان آموزان را مورد سنجش قرار می دهد. دارای CD؛ با استفاده از این سی دی شما می توانید تمام فایل های شنیداری را گوش دهید و به راحتی نحوه تلفظ لغات را بیاموزید.۴دارای کتاب کار؛ پس از اتمام هر درس زبان آموزان موظف هستند تا کتاب کار را برای یادگیری بهتر تکمیل کنند.۵.دارای لیست لغات؛ لیست لغاتی که به صمع نویسنده سختتر از بقیه می باشند در آخر کتاب برای یادگیری بیشتر لیست شده اند. و در آخر باید به این نکته نیز اشاره کرد که سری های American Headway  دارای Transcription؛تمام فایل های شنیداری این کتاب دارای متن های نوشته شده در آخر کتاب هستند.

خرید کتاب American Headway 4 3rd از وب سایت دنیای زبان

این مجموعه شما را گام به گام به اهدافتان که یادگیری زبان انگلیسی است نزدیک می کند و میتوانید پس از اتمام این دوره در کلاس های آزمون های بین المللی زبان انگلیسی شرکت کنید. بنابراین با خرید کتاب امریکن هدوی 4 از وب سایت با ثبت نام در این فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید. در ضمن فروشگاه آنلاین دنیای زبان برای کاربران تخفیفات فصلی قائل است.

قیمت کتاب American Headway 4 3rd در وب سایت دنیای زبان

اگر میخواهید به جلو پیش بروید (go ahead) به یادگیری زبان اقدام کنید. زبان یکی از مکمل های اصلی شما در مهارت و دانش شماست. از طرفی نیز قیمت کتاب امریکن هدوی 4 بسیار مناسب و به صرفه است. 

مشخصات فنی کتاب امریکن هدوی 4 ویرایش سوم American Headway 4 3rd SB+WB+DVD

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی امریکن هدوی 4
نویسنده Liz and John Soars
ناشر انتشارات oxford
شابک/ISBN 9780194726344
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
تعداد صفحات 88+160
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×