کتاب Oxford Bookworms 3 The Secret Garden

200,000ریال140,000ریال
30%
کتاب Oxford Bookworms 3 The Secret Garden

امروزه،ياد گيري زبان انگليسي از جهت بهبود مهارت خواندن و درک مطلب امري بسيارمهم به شمار مي آيد.که ميتوان با اختصاص دادن يک يا دو ساعت در روز آن را به سطح بالا رساند.از طرفي ديگر دايره ي واژگاني را به طور قابل توجهي افزايش داد.که ما سري کتاب داستانهاي Oxford Bookworms را به شما پيشنهاد ميکنيم. از ويژگي هاي بارز سري کتاب هاي Oxford Bookworms ميتوان به موارد زير اشاره کرد:
1:تقسيم بندي و گردآوري ژانرهاي مختلف از قبيل:ماجراجويي،کاراگاهي و جنايي،عاشقانه،خيالي و رويايي،رئاليسم جادويي و تخيلي.
2:تقسيم بندي سطوح مختلف بر اساس دانش زباني زبان آموزان به بهترين وجه،به گونه اي که با پيشرفتن به سطوح بالا ميتوان از تمام موضوعات و سطوح گوناگون بهره مند شد .
 3:ارائه ي تعداد واژگان مرتبط به هر سطح.که کتاب داستان حاضر در سطح 4به شما 1400 لغت ارائه ميدهد.
 4:ارائه ي CD صوتي در هر عنوان(داستان مختلف)
5:پيشرفتن سطح از starterتا سطح 6
6:ارائه ي تصاويررنگي مربوط به مطالب هر صفحه.
7:ارائه ي معرفي نامه ي عناوين مختلف از سري داستانهاي Oxford bookworms همراه با توضيح مختصر و مفيد مربوط به هر عنوان در انتهاي کتاب.

شرح کتاب:
باغي پر از اسرار. شب ها صداي گريه کسي در گوشه کنار اين باغ به گوش مي رسد. دربي پنهان و قفلي بزرگ. چه چيزي مي تواند در پشت اين درب باشد؟ باغ اسرارآميز يا باغ سري (The Secret Garden) کتابي است نوشته Frances Hodgson Burnett زاده منچستر انگلستان. اين کتاب اولين بار در سال 1910 به چاپ رسيد؛ ولي نسخه معروف آن با تجديد چاپ در سال 1993 به چاپ رسيد. اين داستان خيلي زود نزد کودکان بسيار محبوب شد؛ زيرا موضوع اصلي داستان باغي اسرارآميز است که سه کودک آن را کشف کرده‌اند و بزرگ‌ترها از آن بي‌خبرند. دوشيزه مري لنوکس Mary Lennox کوچک، دختري است بداخلاق و پرخاشگر. وقتي در هند پدر و مادر خود را از دست مي‌دهد، به انگلستان برگردانده مي‌شود تا با عموي خود در خانه‌اي بزرگ، ساکت، و قديمي زندگي کند. در طول روز کاري براي انجام دادن به جز پرسه زدن در باغ‌ها پيدا ندارد؛ و البته ديدن سينه سرخي که بر فراز ديوارهاي باغ اسرارآميز پرواز مي‌کند؛ باغي که ده سال است که در آن قفل شده‌است و کليد همچنان مفقود است. اما خيلي زود او کليد اين در اسرار آميز را پيدا مي کند و پا به دنيايي مي گذارد که همه از وجود آن بي خبرند... *از روي داستانThe Secret Garden فيلم‌هاي زيادي ساخته شده که بي‌تأثير در محبوبيت اين کتاب نيست. مري Mary خودش را در اتاق مخفي کرد. به نظر مي‌رسيد همه او را فراموش کرده‌اند کسي به يادش نبود و کسي او را نمي‌خواست. اتفاقات عجيبي رخ داده بود که Mary چيزي از آن نمي‌دانست. يک بند گريه مي‌کرد، ساعت‌ها به خواب مي‌رفت. دخترک فقط مي‌دانست که همه مريض بودند. از بيرون اتاق صداهاي ترسناک و مرموزي مي‌شنيد. يک بار به اتاق غذاخوري خزيد ولي آن‌جا را خالي يافت، و ظرف غذاي ميهماني همچنان روي ميز بود...

مشخصات فنی کتاب Oxford Bookworms 3 The Secret Garden

مشخصات
مشخصات
ناشر آکسفورد
سطح سطح 3
شابک/ISBN 9780194791298
قطع رقعی
نوع جلد جلد نرم (شومیز)
نوع چاپ رنگی
تعداد صفحات 80
زبان کتاب انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×