کتاب آیلتس رایت رایت Ielts Write Right متن اصلی

3,000,000ریال1,450,000ریال
52%
کتاب آیلتس رایت رایت Ielts Write Right متن اصلی

خرید کتاب IELTS Write Right کتاب بسیار عالی برای آموزش نحوه نوشتار در آزمون آیلتس و دریافت نمرات بالا در آیلتس

معرفی کتاب آموزش زبان انگلیسی IELTS Write Right

کتاب IELTS Write Right با سبکی نو برای آموزش نحوه نگارش انگلیسی مهارت نوشتن در آزمون آیلتس IELTS زبان انگلیسی است. کتاب فوق توسط Hosi Tu Luyen بازنویسی شده است. کتاب های زیادی در رابطه با چگونگی بخش نوشتاری در آیلتس نوشته شده اند ولی هر کدام دارای ایراداتی هستند. کتاب فوق هم برای آزمون جنرال و هم آکادمیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد، این کتاب علاوه بر معرفی و آموزش اصول مقاله نویسی با کلمات و عبارات، تکنیک هایی را نیز ارائه می کند تا به کمک آنها در آزمون آیلتس بالاترین نمره را در مهارت نگارش به دست آورند.

دید کلی درباره کتاب IELTS Write Right

تمرکز کتاب IELTS Write Right بر تقویت مهارت نوشتاری داوطلبان IELTS است، نکات خاصی در این کتاب آورده شده اند که خط به خط به زبان آموزان راهکار های نوشتن بی خطا را آموزش می دهد. آزمون IELTS دارای دو نوع آکادمیک و عمومی است که در هر کدام تمامی شرکت کنندگان موظف هستند دو Writing بنویسند که شامل Task 1 و Task 2 می شود. کسانی که می خواهند تحصیلات خود را در کشورهای انگلیسی زبان ادامه دهند باید در آکادمیک شرکت کنند و کسانی که قصد مهاجرت به سایر کشور ها را دارند باید در نوع جنرال آن شرکت کنند.

ویژگی های کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مهارت نوشتن IELTS

چندین نمونه نوشتن: کتاب آیلتس رایت رایت دارای چندین نمونه از نمونه های واقعی آزمون آیلتس است که می تواند به شما کمک کند تا با نحوه نگارش در این آزمون آشنا شوید.

آموزش نحوه نمره دهی در بخش نوشتن آزمون IELTS: نمره دهی در آزمون نوشتاری مراحل گوناگونی دارد که در این کتاب نحوه نمره دهی به هر بخش را به شما آموزش می دهد.

تدریس تدریجی: در کتاب IELTS Write Right نمونه های نوشتاری رفته رفته سخت تر می شوند و این نوع آموزش موجب یادگیری سریعتر داوطلبان می گردد.

ساختار درونی کتاب

آکادمیک Writing: در این بخش شما ۶۰ دقیقه زمان دارید تا دو تسک در نظر گرفته را تشریح کنید که طبق زمان بندی پیشنهاد شده توسط خود طراحین سوال شخص باید ۲۰ دقیقه برای تسک اول و ۴۰ دقیقه برای دومی صرف کند.

تسک اول: در این قسمت شما با یک گراف که اطلاعاتی بر روی آن درباره موضوعی نوشته شده مواجه می شوید، در این قسمت شما ۲۰ دقیقه زمان خود را باید مدیریت کنید بطوری که ۵ دقیقه اول خود را صرف خواندن سوال، تحلیل گراف و نوشتن پاراگراف اول با استفاده از پرفرایزینگ کنید و قسمت های بعدی رو هم با همین منوال باید تقسیم کنید.

تسک دوم: موضوعات نوشتاری IELTS از بین موضوعات عمومی انتخاب می شوند و نوشتن آن ها نیاز به هیچ اطلاعات تخصصی ندارد. در این قسمت به رعایت قواعد نوشتاری و جمله بندی منظم شما دقت می شود.

جنرال Writing: مهارت نوشتاری آزمون عمومی IELTS تفاوت زیادی با آکادمیک خود ندارد، تفاوت اصلی در تسک اول آن می باشد. زمانبندی این قسمت هم مانند سری Academic خود، ۶۰ دقیقه می باشد که ۲۰ دقیقه از آن برای اولی و باقی زمان برای تسک دوم است.

تسک اول: شخص در این قسمت باید نامه ای بنویسد، نامه ای در مورد موضوعی مشخص که باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد.

تسک دوم: تسک دوم دقیقا مانند آکادمیک است که موضوعی علمی را مورد بررسی قرار می دهد.

خرید کتاب IELTS Write right 

در آزمون آیلتس مهارت نگارش پیشرفته از اولویت هایی برخوردار است که باعث ارتقای چشمگیر نمره می شود و باید بیشترین وقت را برای آن صرف کرد تا در پاراگراف و مقاله نویسی حرفه ای شوید، از این رو اگر می خواهید در مهارت مقاله نویسی حرفه ای شوید و با انواع و اقسام مقاله ها با موضوعات گوناگون آشنا شوید، همین الان به خرید کتاب آیلتس رایت رایت اقدام کنید و در کمترین زمان آن را درب منزل و محل کار تحویل بگیرید.

مشخصات فنی کتاب آیلتس رایت رایت Ielts Write Right متن اصلی

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی آیلتس رایت رایت
شابک/ISBN 23612452500154
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
زبان کتاب انگلیسی

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×