کتاب آلمانی شریته اینترنشنال جدید Schritte International Neu A2.1

2,200,000ریال1,700,000ریال
23%
کتاب آلمانی شریته اینترنشنال جدید Schritte International Neu A2.1

خرید کتاب شرایت آلمانی A2.1 با تخفیف ویژه

کتاب آموزشی آلمانی Schritte International Neu A2 1

کتاب آلمانی Schritte International Neu A2 1 اثر Daniela Niebisch از انتشارات Hueber Verlag Gmbh به عنوان یکی از پرفروش ترین کتاب های آموزشی برای زبان آلمانی معرفی شده است، همچنین این کتاب به همراه کتاب کار ،CD و فایل صوتی برای تقویت مهارت های چهارگانه است. کتاب آموزشی Schritte International Neu A2 1 مانند دیگر کتاب آموزشی زبان باید همراه با مدرس فراگرفته شود.

دید کلی کتاب آلمانی Schritte International Neu A2 1

کتاب آلمانی شریته اینترنشنال Schritte International Neu A2.1 به عنوان یک منبع اصلی برای آموزش زبان آلمانی در سطح جهان شناخته شده است. این کتاب در هفت فصل به همراه تمرین ها، مکالمات، گرامر و لغات گردآوری و تنظیم شده است، البته این کتاب ادامه ی کتاب Schritte International Neu A1.2  می باشد؛

خرید کتاب آموزشی آلمانی Schritte International Neu A2 1 از وب سایت دنیای زبان

در انتهای فصل کتاب آلمانی شریته اینترنشنال بخشی به نام  ANHANG (پیوست) وجود دارد که در آن واژگان (LERNWORTSCHATZ) 7) هفت فصل به طور خلاصه آمده است. به طور کلی کتاب آموزش آلمانی Schritte International Neu A2 1 به عنوان یکی از کتاب های مناسب برای آموزش برای زبان آموزان آلمانی زبان معرفی شده است.  از اینرو خرید کتاب Schritte International Neu A2 1 با کمترین هزینه میتوانید اقدام نمایید!

قیمت کتاب آموزشی آلمانی Schritte International Neu A2 1 در وب سایت دنیای زبان

اصولا محتوا و شکل ظاهری کتاب های آموزشی زبان یکی از عوامل اصلی در جذب زبان آموزان به زبان مربوطه است. از اینرو کتاب آلمانی شریته اینترنشنال شامل ابزار آموزشی مکملی است که توانسته در سراسر جهان مورد توجه زبان آموزان آلمانی قرار گیرد. بنابراین زبان آموزان زبان آلمانی اگر می خواهید که علاقه و انگیزه ی خود را در یادگیری زبان آلمانی همچنان حفظ شود، حتما به خرید کتاب Schritte International Neu A2 1 اقدام نمایید. از سوی دیگر قیمت کتاب Schritte International Neu A2 1 در وب سایت دنیای زبان با تخفیفاتی که برای کتاب ها وضع شده است، کمتر از قیمت بازار می باشد.

 

مشخصات فنی کتاب آلمانی شریته اینترنشنال جدید Schritte International Neu A2.1

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی شرایت آلمانی A2.1
نویسنده Daniela Niebisch
ناشر Hueber Verlag Gmbh
شابک/ISBN 9783193010827
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب آلمانی
فایل صوتی دارد
این کالاها قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×