کتاب کانتمپروری تاپیک 3 ویرایش چهارم Contemporary Topics 3 4th

1,500,000ریال750,000ریال
50%
کتاب کانتمپروری تاپیک 3 ویرایش چهارم Contemporary Topics 3 4th

کتاب آموزش زبان Listening,Speaking Contemporary Topics

شرح و توضیحات کتاب Contemporary Topics

مجموعه کتب Contemporary Topics Series برای یک هدف خاص تالیف شده اند، هدفی که همه زبان اموزان قرن بیست و یکم آن را به جد دنبال می کنند، یعنی دست یابی به مهارت های کلیدی و نوین یادگیری زبان و توسعه و تقویت تفکر انتقادی. این کتاب دانش اموزان را با تمام چالش های دوره پیش دانشگاهی از طریق ارائه طیف وسیعی از استراتژی ها و مهارت های گوش دادن و یادداشت برداری به خوبی آشنا ساخته و همه آنچه را که برای موفقیت لازم است، در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

این کتاب شامل توصیف استراتژی های متعدد یادگیری لغات است که با ارجاع به تحقیقات تجربی، مطالعات موردی و تجارب به دست آمده از تدریس به تایید و تثبیت رسیده اند. علاوه بر این، به زبان آموزان نشان داده می شود که چه سطح از واژگان را باید بطور کاربردی بیاموزند تا بتوانند زبان را گیراتر و موثرتر بکار برند

نویسندگان با فراهم کردن و هدف قرار دادن واژگان بسیار با اهمیت آکادمیک و مضامین و محتوای پرکاربرد معاصر، به زبان اموزان اطمینان می دهند که پس از خواندن یا گذراندن دوره کتاب های این مجموعه به طور حتم با تمام واژه های آکادمیک ضروری و رایج آشنا خواهند شد. دوازده سخنرانی در هر سطح متشکل از طیف وسیعی از رشته های تحصیلی گرفته شده، برای آموزش و نشان دادن تعامل طبیعی بین استاد و زبان اموز در کتاب گنجانده شده اند

هر سطح از این کتب شامل ویژگی های زیر است:

سخنرانی واقع گرایانه در مورد موضوعات مورد رایج و پرکاربرد قرن بیست و یکم.

ارائه فعالیت هایی برای مرحله پیش از گوش دادن به منظور فعال کردن دانش پیشین زبان آموزان.

 معرفی واژگان کلیدی و ارائه نکات، مدل ها و تمرین های یادداشت برداری و ارتقای نگرش انتقادی.

ارائه طیف گسترده ای از استراتژی های گوش دادن از جمله پیش بینی، استنباط، ارجاع، شیوه یافتن ایده اصلی، و نحوه گوش دادن برای پی بردن به جزئیات.

ایجاد بخشی به نام "استفاده از یادداشت های شما" .

ارائه فعالیت و تمرین های سخنرانی از جمله بحث و گفت و گو در کلاس درس، تسلط یافتن بر ارائه کلاسی، و انجام پروژه های تحقیقاتی.

ارائه بسته هایی مخصوص معلم Teacher Packs برای هر سطح، از جمله آزمون و کوییز های قابل پرینت، به همراه پاسخ نامه و متن فایل های صوتی برای هر دو بخش سخنرانی و آزمون ها.

مشخصات فنی کتاب کانتمپروری تاپیک 3 ویرایش چهارم Contemporary Topics 3 4th

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی کتاب کانتمپروری تاپیک ویرایش چهارم
نویسنده Helen Solórzano, Laurie Frazier, Ellen Kisslinger, David Beglar, Neil Murray
ناشر Pearson
سطح Advanced
شابک/ISBN 978-0134400792
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 144
زبان کتاب انگلیسی

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×