کتاب کمبریج آیلتس ترینر (cambridge IELTS Trainer (Six Practice Tests with Answers

1,600,000ریال960,000ریال
40%
کتاب کمبریج آیلتس ترینر (cambridge IELTS Trainer (Six Practice Tests with Answers

خرید کتاب Cambridge IELTS Trainer کتابی برای موفقیت در تست های آزمون آیلتس

با خرید کتاب کمبریج آیلتس ترینر که یکی از منابع آمادگی برای آزمون IELTS است و توسط انتشارات کمبریج منتشر شده است. نویسنده های کتاب فوق Louise Hashemi و Barbara Thomas می باشند. این کتاب تک جلدی دارای شش تمرین کاربردی با جزئیات و سوال هایی برای هر دونوع IELTS آکادمیک و IELTS جنرال است. این کتاب یکی از برترین کتابهای آماده سازی آزمون IELTS برای داوطلبین است،

 بجز داشتن شش امتحان کاربردی، دارای راهنمایی برای آموزش زبان انگلیسی از متخصصان زبان انگلیسی برای تضمین موفقیت شما در آزمون IELTS می باشد. در دو امتحان اول این کتاب، راهنمای قدم به قدمی آمده است که نحوه ی پاسخدهی هر برگه در آزمون IELTS را به شما آموزش می دهد و در سایر قسمت های این کتاب بانک اطلاعاتی از نمونه پاسخ های واقعی داوطلبین IELTS آمده است تا شما را با نقاطی که بیشتر زبان آموزان به مشکل می خورند، آشنا کنند.

 تمرکز اصلی کتاب Cambridge IELTS Trainer Six Practice Tests

تمرکز اصلی این کتاب بر آماده سازی داوطلبین قبل از آزمون اصلی IELTS و آشنا سازی داوطلبین با نحوه پاسخ به هر مهارت بصورت جداگانه است.

کتاب های آموزش زبان انگلیسی مشابه کتاب IELTS Trainer Six Practice Tests

خرید کتاب آیلتس کمبریج 12 جنرال Cambridge English IELTS 12 General برای نمونه تست های IELTS جنرال می باشد.

خرید کتاب آیلتس پرکتیس تست پلاس ۳ IELTS Practice Test Plus شامل تست هایی برای هر دو مهارت جنرال و آکادمیک آزمون IELTS است.

کتاب مکمل کتاب Cambridge IELTS Trainer

خرید کتاب IELTS Write Right برای آمادگی بیشتر در آزمون آیلتس

ویژگی های این کتاب که می تواند باعث پیشرفت شما در آزمون IELTS شود

حاوی ۶ آزمون کامل

 این کتاب از ۶ آزمون کامل برای هر چهار مهارت اصلی (مهارت های شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری) تشکیل شده است. زبان آموزان با استفاده از این کتاب می توانند با انواع سوالات برای شرکت در آزمون IELTS آشنا شوند و آمادگی لازم را کسب کنند.

ارائه توصیه و راهنمایی هایی برای داوطلبین آزمون IELTS

کتاب Cambridge IELTS Trainer با راهکاری متفاوت سعی کرده است تا در دو آزمون نخست مانند یک استاد راهنما عمل کند و تمام نکات مربوط به هر قسمت را توضیح دهد ولی در سایر آزمون ها هیچگونه کمکی ارائه نشده است و داوطلبین قبل از آزمون اصلی با شرایط آزمون واقعی آشنا می شوند.

مناسب برای نمره ۶ و بالاتر

 داوطلبان IELTS با مطالعه این کتاب می توانند به آمادگی لازم جهت کسب نمره ۶ و یا بالاتر دست پیدا کنند.

اطلاعات تکمیلی کتاب آموزش زبان انگلیسی کمبریج آیلتس ترینر

لازم به ذکر است که آزمون IELTS دارای دو نوع عمومی و آکادمیک است، این آزمون یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی دنیا می باشد که دارای ۹ نمره است، این آزمون دارای ۴ بخش اصلی است که نمره ی هر بخش از ۹ محاسبه می گردد و جمع کل آن را تقسیم بر ۴ می کنند. آزمون IELTS در سراسر جهان برگزار می گردد و کسانی که موفق به کسب این مدرک شوند می توانند از اعتبار آن در سرتاسر دنیا استفاده نمایند. برای آشنایی با این آزمون شما می توانید از کتاب های کمبریج | Cambridge استفاده نمایید.

مشخصات فنی کتاب کمبریج آیلتس ترینر (cambridge IELTS Trainer (Six Practice Tests with Answers

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی کمبریج انگلیش آیلتس ترینر
نویسنده Louise Hashemi,‎ Barbara Thomas
ناشر انتشارات cambridge
شابک/ISBN 9780521128209
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×