Getting Published In Academic Journals

700,000ریال490,000ریال
30%
Getting Published In Academic Journals

کتاب آموزش مقاله نویسی برای ژورنال های دانشگاهی  Getting Published In Academic Journals برایان پالتریج Brian Paltridge

عنوان: Getting Published In Academic Journals

نویسنده: Brian Paltridge 

شرح کتاب:

همیشه نوشتن و انتشار مقالات و آثار علمی که مهمترین شاخص موفقیت در دانشگاه محسوب می شود، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دکترا را تحت فشار قرار داده و آنان را گاه بسیار مستاصل می کند. با این حال، فرایند انتشار آثار علمی بسیار مهم بوده و دارای مراتب و مراحل مشخص است که در صورت آشنایی با آن مراحل می توان تا حد بسیار زیادی مشکلات منوط به این زمینه را برطرف ساخت.

هدف این کتاب راهنما تشریح روند انتشار آثار علمی و ارائه مشاوره درست و منطقی است. کتاب کنونی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دانشجویان دکترای تازه فارغ التحصیل شده که به دنبال انتشار پژوهش و تحقیق خود در ژورنال های معتبر علمی و آکادمیک هستند، نوشته شده است.

کتاب کنونی حاصل تجربیات نویسندگانی است که به عنوان ویراستار با ژورنال های علمی همکاری داشتند، یا کسانی که استاد دوره های آموزشی مقاله نویسی و نحوه انتشار مقالات در ژورنال های علمی بودند، یا کسانی که در نقش پژوهشگر در فرآیند انتشار مقالات علمی مشارکت گسترده داشتند و یا افرادی که صدها مقاله و آثار علمی را بازبینی و داوری کردند.

کتاب «  Getting Published In Academic Journals » یک منبع عالی و جامع برای دوره ها و کارگاه های آموزشی در زمینه نشر مقالات علمی است. لازم به ذکر است، این کتاب می تواند یک مکمل بسیار عالی برای سری کتاب های English in Today’s Research World محسوب شود یا به عنوان یک کتاب راهنمای مستقل توسط نویسندگان و پژوهشگران دانشگاهی، مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات فنی Getting Published In Academic Journals

مشخصات
مشخصات
نویسنده Brian Paltridge
ناشر University of Michigan Press ELT
سطح متوسط-پیشرفته
شابک/ISBN 9780472035403
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 128
زبان کتاب انگلیسی

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×