کتاب لیسن آپ Listen Up! 3B Student Book اثر سجاد حسنی

2,500,000ریال2,000,000ریال
20%
کتاب لیسن آپ Listen Up! 3B Student Book اثر سجاد حسنی

رید کتاب لیسن آپ Listen Up! 3B Student Book اثر سجاد حسنی

کتاب Listen Up!  بهترین و جامع ترین کتاب برای تقویت مهارت شنیداری می باشد. در این کتاب 25 درس متفاوت با لهجه امریکن ب بخش مرور درس ها بعد از هر 5 درس و هم چنین 2 بخش با لهجه بریتیش و سه بخش سوالات تستی می باشد که در مجموع 700 فایل صوتی متفاوت دارد. در این کتاب برای اولین بار سوالاتی به صورت MDT آورده شده است که زبان آموز باید به صورت هم زمان به ایده اصلی سوال و جزئیات آن توجه کند. در این کتاب از صداهای بزرگسالان و نوجوانان و کودکان استفاده شده است تا یادگیری برای زبان آموزان بهتر و راحت تر باشد. این مجموعه به تمامی موضوعات کاربردی روزمره می پردازد و تمام نیازهای اولیه برای صحبت کردن به زبان انگلیسی را فراهم میکند. شعار اصلی این مجموعه More listening , Better Speaking بدین معنی می باشد که اگر فایل های صوتی بیشتری گوش دهید میتوانید روان تر و بهتر صحبت کنید.کتاب Listen Up! 1 بهترین و جامع ترین کتاب برای تقویت مهارت شنیداری می باشد. در این کتاب 25 درس متفاوت با لهجه امریکن ب بخش مرور درس ها بعد از هر 5 درس و هم چنین 2 بخش با لهجه بریتیش و سه بخش سوالات تستی می باشد که در مجموع 700 فایل صوتی متفاوت دارد. در این کتاب برای اولین بار سوالاتی به صورت MDT آورده شده است که زبان آموز باید به صورت هم زمان به ایده اصلی سوال و جزئیات آن توجه کند. در این کتاب از صداهای بزرگسالان و نوجوانان و کودکان استفاده شده است تا یادگیری برای زبان آموزان بهتر و راحت تر باشد. این مجموعه به تمامی موضوعات کاربردی روزمره می پردازد و تمام نیازهای اولیه برای صحبت کردن به زبان انگلیسی را فراهم میکند. شعار اصلی این مجموعه More listening , Better Speaking بدین معنی می باشد که اگر فایل های صوتی بیشتری گوش دهید میتوانید روان تر و بهتر صحبت کنید.

مشخصات فنی کتاب لیسن آپ Listen Up! 3B Student Book اثر سجاد حسنی

مشخصات
مشخصات
نویسنده سجاد حسنی
ناشر انتشارات آفتاب اندیشه
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
زبان کتاب انگلیسی

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×