کتاب نئوفرت آرشیتکتز دیتا Neufert Architects Data Neufert Architects Data 4th

1,100,000ریال
کتاب نئوفرت آرشیتکتز دیتا Neufert Architects Data  Neufert Architects Data 4th

کتاب آموزش زبان انگلیسی برای تجارت و بیزینس Neufert Architects Data

شرح و توضیحات کتاب Neufert Architects Data

نويفرت يا داده هاي معماران مرجع لازم براي برنامه ريزي و طراحي اوليه پروژه هاي ساختماني است.اين کتاب، در يک جلد به طور مختصر، اطلاعات اصلي مورد نياز براي ايجاد چارچوبي جهت طراحي و برنامه ريزي جامع تر هر پروژه ساختماني را ارائه ميدهد. اين کتاب با نوعي ساختار بسيار سازماندهي شده دامنه ي وسيعي از مسائل اوليه را پوشش ميدهد و با بيش از 6200 شکل و نمودار حجم زيادي از داده هاي فضايي مورد نياز را در اختيار قرار ميدهد. اين کتاب داراي بخش کتاب نامه جامع و مجموعه اي ازجداول کامل مشتمل بر تبديل داده ها است. از آنجاييکه اين کتاب اولين بار در سال 1936 در آلمان چاپ شد، ولي نسخه ي اصلي ارنست نويفرت به تدريج بازبيني شده است و بر اساس 39 ويرايش و بسياري از ترجمه ها به روز رساني شده است . اين نسخه که چاپ اول و به زبان انگليسي است بر گرفته از سي و نهمين ويرايش آلماني است و ويرايش اصلي و جديد را به خوانندگان انگليسي زبان و بين المللي ارائه ميدهد. " با اين بازنويسي کامل و دقيق نويفرت مجددا تبديل به منبع ارزشمندي شده است"

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×