کتاب اینترچنج 3 ویرایش پنجم Interchange 3 (5th) SB+WB+CD

قطع کتاب:
600,000ریال360,000ریال
40%
کتاب اینترچنج 3 ویرایش پنجم Interchange 3 (5th) SB+WB+CD

معرفی کتاب Interchange 3 5th

کتاب Interchange 3 5th چهارمین کتاب از مجموعه Interchange می باشد. اینترچنج ۳ ویرایش پنجم برای سطح متوسط رو به بالا آموزش زبان انگلیسی نوجوانان و بزرگسالان تفاوت گسترده ای با سری قبلی خود دارد، در کتاب Interchange 3 5th اشکالات موجود در مجموعه سابق، وارسی و رفع شده اند تا زبان انگلیسی را موثر و مفید به زبان آموزان آموزش دهد. این سری دارای ۴ سطح Interchange Intro تا Interchange 3 است. همچنین این دوره شامل فایل ویدیویی نیز می باشد که تمامی مهارت ها Listening-Reading-Speaking-Writing-Vocabulary-Grammar-Pronunciation را تقویت می کند.

دید کلی کتاب  Interchange 3

مباحثی که دراین کتاب عنوان شده است، از جمله میتوان اشاره کرد: ۱ عشق و ازدواج  ۲٫ شغل و شخصیت افراد  ۳٫ تقاضاهای ناخوشایند  ۴٫ روزنامه  ۵٫ تفاوت های فرهنگی  ۶٫ شکایت های رایج  ۷٫ مشکلات جامعه شهری  ۸٫ رشته های دانشگاهی  ۹٫ مشاغل خدماتی  ۱۰٫ مدهای رایج در جامعه (غیر از لباس)  ۱۱٫ مراحل مختلف زندگی  ۱۲٫ عادت های بد  ۱۳٫ صنعت سینما  ۱۴٫ شرکت های موفق  ۱۵٫ قوانین عجیب  ۱۶٫ زنان موفق

کتاب های تکمیلی و سطح های پیشرفته مجموعه Interchange 3 5th

دو کتاب زیر که برای مجموعه Passages می باشد که بعد از مجموعه Interchange آموزش داده می شود، همچنین دوره پیشرفته مجموعه اینترچنج می باشد. در واقع حکم کتاب های تکمیل کننده مهارت های زبان انگلیسی در سطح پیشرفته را برای کتاب های Interchange دارند، از جمله کتاب هایی که میتوان در اینجا اشاره کرد: 

کتاب Passages 1 3rd برای سطح پیشرفته آموزش زبان انگلیسی

کتاب Passages 2 3rd برای سطح تکمیلی پیشرفته آموزش زبان انگلیسی

ویژگی های ویرایش پنجم کتاب اینترچنج ۳

این کتاب در چهار سطح متفاوت، آموزش تمام مهارت های زبانی را در بردارد و مناسب برای سطح Upper Intermediate و بزرگسالان میباشد. این کتاب جزو کاملترین ابزار برای آموزش به همراه CDT فایل صوتی و ویدیویی است. 

خرید کتاب Interchange 3 5th از فروشگاه اینترنتی دنیای زبان 

امروزه زبان انگلیسی یکی از مهم ترین ابزارهای ارتباطی در جوامع بین المللی محسوب میشود و یادگیری آن بسیار ضروری است. بنابراین شما برای یادگیری زبان و خواندن مجموعه کتاب های اینترچنج باید همراه با مدرس باشد و از جمله کتاب های خودخوان نمیباشد. از اینرو شما با ثبت نام در وب سایت دنیای زبان  میتوانید به خرید کتاب اینترچنج ۳ ویرایش پنجم اقدام نمایید.

قیمت کتاب Interchange 3 5th از فروشگاه اینترنتی دنیای زبان 

اگر به آموزش زبان و کتاب های پرمحتوای آموزشی علاقه دارید،  فروشگاه آنلاین دنیای زبان به شما “کتاب اینترچنج ۳ ویرایش پنجم” را پیشنهاد میدهد. از سوی دیگر قیمت کتاب اینترچنج ۳ ویرایش پنجم بسیار مناسب است. در ضمن شما با ثبت نام در وب سایت دنیای زبان میتوانید از تخفیفات ویژه برای خرید خود بهره مند شوید!

مشخصات فنی کتاب اینترچنج 3 ویرایش پنجم Interchange 3 (5th) SB+WB+CD

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به فارسی اینترچنج 3 ویرایش پنجم
نویسنده Jack C. Richards
ناشر انتشارات cambridge
سطح B2
شابک/ISBN 9781316620519
نوع جلد شومیز
نوع چاپ رنگی
تعداد صفحات 160
زبان کتاب انگلیسی
فایل صوتی دارد
مناسب برای بزرگسالان

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×