کتاب English for Academic Purposes

700,000ریال480,000ریال
31%
کتاب English for Academic Purposes

کتاب انگلیسی برای اهداف دانشگاهیEnglish for Academic Purposesاثر English for Academic Purposes اثر  R.R. Jordan

English for Academic Purposes

زبان انگلیسی برای اهداف دانشگاهی مروری جامع در زمینه زبان انگلیسی برای اهداف علمی (EAP) برای معلمان دارد. این نه تنها به مهارت های مطالعه ، بلکه به سایر نگرانی های اصلی EAP ، مانند تجزیه و تحلیل نیازها ، برنامه درسی و طراحی دوره ، روش و مواد ، سبک های یادگیری ، آزمون ها و امتحانات ، و سبک آکادمیک و تجزیه و تحلیل ژانر می پردازد. علاوه بر EAP عمومی ، نویسنده همچنین زبان خاص موضوع و تولید مواد آموزشی را نیز در نظر گرفته است. در طول زمان ، نویسنده یک رویکرد کاربر پسند را اتخاذ می کند که در آن ملاحظات نظری با تجربه عملی متعادل می شود. در مورد موضوعات بحث شده و نشان داده شده است ، اما خوانندگان نیز تشویق می شوند تا نظرات خود را با استفاده از تحریک درون بینی شکل دهند و بخشهایی را در پایان هر فصل بحث کنند.

مشخصات فنی کتاب English for Academic Purposes

مشخصات
مشخصات
نویسنده R.R. Jordan
ناشر Cambridge University Cambridge University
تعداد صفحات 426
زبان کتاب انگلیسی

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×