بهترین کتاب آموزش زبان آلمانی ویژه نوجوانان

متن کامل

بهترین کتاب آموزش زبان آلمانی ویژه نوجوانان

متن کامل

خرید کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Fruende :

آموزش زبان آلمانی یا هر زبان دیگری نیازمند منابع معتبر و محتوای به روز و جذاب است تا انگیزه کافی در زبان آموز ایجاد شود و این انگیزه در تمام مدت دوره باقی بماند. زبان آموزان جوان زمانی یادگیری را فرآیندی ساده و آسان می بینند که با هم و به صورت گروهی کار کنند و از یکدیگر مطالب جدید یاد بگیرند و به هم کمک کنند.

 

شیوه تدریس کتاب های Beste Freunde :

کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Freunde از شیوه تدریس و یادگیری گروهی استفاده می کند تا زبان آموزان را از راه های درست هدایت کند. مطالب و مباحثی که در این کتاب آموزش داده می شوند شامل وقایع و اتفاقاتی هستند که در زندگی روزمره جریان دارند و زبان آموزان می توانند از زبان معتبر، درست و مناسب شرایط استفاده کنند.

یادگیری آلمانی را با دوستانتان تجربه کنید:

نوجوانان و جوانان همه چیز را از یکدیگر و با یکدیگر یاد می گیرند. با همین رویکرد، کتاب های آموزشی Beste Freunde به گروهی از افراد جوان متکی است. آن ها زبان آموزان را در تمام مراحل یادگیری، راهنمایی و هدایت می کنند و زندگی روزمره آلمانی ها را با داستان های سرگرم کننده به آن ها نشان می دهند. در هر درس این کتاب، زبان آموزان زبان را به طور مستقیم و بدون واسطه از شخصیت اصلی یاد می گیرند و این روش جالب و انگیزشی است!

  • مجموعه Beste Freunde مخصوص نوجوانانی تهیه شده که هیچ پیش زمینه و اطلاعاتی در رابطه با زبان آلمانی ندارد که همین سبب شده تا این کتاب برای نوجوانانی که به زبان آلمانی علاقه دارند یا قصد مهاجرت به آلمان را دارند بهترین گزینه باشد.

مجموعه 4 جلدی Beste Freunde

سطوح مجموعه بستِ فِغُیندِ :

این مجموعه در 2 سطح A1 , B1 به نگارش درآمده است.

برای خرید اینترنتی کتاب های بستِ فِغُیندِ Beste Freunde می توانید به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب آموزشی Beste Freunde A1.1

خرید کتاب آموزشی Beste Freunde A1.2

خرید کتاب آموزشی Beste Freunde B1.1

خرید کتاب آموزشی Beste Freunde B1.2

7 اسفند 1399
تعداد بازدید: 10

نظرات

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×