همه چیز در رابطه با زبان سوئدی1

متن کامل

همه چیز در رابطه با زبان سوئدی1

متن کامل

در ابتدا یک شمای کلی از کشور سوئد در اختیارتان قرار خواهیم داد و سپس به بررسی زبان این کشور خواهیم پرداخت.

موقعیت جفرافیایی سوئد:

سوئد کشوری در شمال اروپاست که در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است. سوئد از شمال با کشور فنلاند، از جنوب با کشور دانمارک، از شرق با خلیج بوتنی و از غرب با کشور نروژ همسایه است. پایتخت سوئد شهر استکهلم می باشد که بزرگترین شهر سوئد نیز هست.

 

یادگیری آسان زبان سوئدی:

ما اغلب شکایت می‌کنیم که آموزش زبان‌ های خارجی مشکل هستند. اما خوشبختانه زبان سوئدی یکی از آسان‌ترین موارد است. شباهت‌های زیادی بین زبان‌های سوئدی و انگلیسی از لحاظ دستور زبان، نحو و واژگان وجود دارد! همچنین هزاران کلمه مشترک بین این دو زبان وجود دارد که می تواند یادگیری را آسان کند.

زمانی که تلفظ مصوت‌های زبان سوئدی (å, ä and ö)  را فرا گرفته‌اید و موفق شدید کلمات را به درستی تلفظ کنید، شما با سرعت بیشتری به زبان سوئدی مسلط می‌شوید

 

مزایای آموزش زبان سوئدی:

یادگیری زبان سوئدی یا هر زبان دیگری شما را باهوش‌تر می‌کند. تحقیقات علمی نشان داده‌است که افرادی که یک زبان خارجی را می‌آموزند، رشد شناختی بیشتری را از نظر انعطاف‌پذیری ذهنی، خلاقیت و تفکر انتقادی (مانند حل مساله، تصور و استدلال)کسب می‌کنند.

اما این مزایا فقط به اینجا ختم نمی‌شود، به نظر می‌رسد که دانش آموزان مهارت‌های مهم زندگی را نیز کسب می‌کنند. بیشتر به خاطر این که افرادی که یک زبان جدید را می‌آموزند، یاد می‌گیرند که با عقاید و مفاهیم فرهنگی ناآشنا سر و کار داشته باشند. بنابراین، یادگیری سوئدی نه تنها شما را باهوش‌تر می‌کند بلکه شما را برای سازگاری به این جهان که به سرعت تغییر می کند، آماده می کند.

 

حالا که از مزیت های آموزش زبان سوئدی گفتیم قصد داریم تا شما را با دو آزمون معتبر زبان سوئدی آشنا کنیم:

  • آزمون اولی که می خواهیم بررسی کنیم آزمون Swedex است و سپس به بررسی آزمون FSI خواهیم پرداخت.

 

آزمون زبان سوئدی Swedex :

این آزمون یک آزمون بین المللی منحصر به فرد است و برای افرادی که زبان اول آن ها سوئدی نیست طراحی شده است.

از سال 2011 میلادی این امکان فراهم شد که بتوان در 3 سطح مجزا که همانند سیستم سطح بندی اروپا مشخص شده است، شرکت کرد (سطح A1,B1,B2)

این آزمون مورد تایید مرکز دولتی Swedish Institute می باشد و علاقه مندان می توانند بدون درنظر گرفتن اینکه چگونه زبان سوئدی را یاد گرفته اند دراین آزمون شرکت کنند.

مهارت های زبانی که در آزمون Swedex مورد ارزیابی قرار می گیرند، شامل 4 مهارت اصلی زبان یعنی صحبت کردن (اسپیکینگ)، درک مطلب (ریدینگ)، شنیدار (لیسنینگ) و نوشتار (ریدینگ) می باشد.

کسب مدرک زبان سوئدکس باعث می شود تا سطح زبان شرکت کنندگان مشخص گردد که در بسیاری از شرایط اجتماعی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این آزمون در ایران توسط سازمان سنجش آموزش کشور (NOET) و در تهران برگزار می گردد.

 

بررسی آزمون FSI (دوره آموزشی) :

Swedish For Immigrants که به صورت مختصر SFI نامیده می شود

درواقع دوره های آموزش زبان سوئدی SFI برای افرادی است که به کشور سوئد سفر کرده اند و این امکان برای آن ها فراهم شده است که زبان سوئدی را به صورت رایگان آموزش ببینند. جالب است بدانید که مهاجرینی که به زبان های دانمارکی یا نروژی صحبت می کنند، نمی توانند به شکل رایگان در دوره های آموزش سوئدی SFI شرکت کنند

اما کلیه افراد دیگری که به کشور سوئد مهاجرت کرده اند، این حق قانونی را دارند که زبان سوئدی به آن ها آموزش داده شود. در این دوره های آموزشی، نه تنها شرکت کنندگان زبان سوئدی را به خوبی یاد می گیرند، بلکه با فرهنگ سوئدی و جامعه این کشور نیز آشنا خواهند شد.

پس از پایان هر دوره آموزشی نمره و مدرکی برای نشان دادن عملکرد زبا آموزان به آنها خواهد داده شد.

 

تفاوت آزمون سوئدی (Swedex) با آزمون سوئدی (Sfi) چیست؟

می توان گفت که سطح B1 آزمون سوئداکس معادل دوره D در دوره های آموزشی SFI می باشد. اما نکته ای که نیاز است درنظر بگیرید، این است که در آزمون Sfi، هدف این است که از دانشی که از دوره ای که علاقه مندان در آن شرکت کرده اند، اطمینان حاصل شود. از طرف دیگر آزمون سوئداکس به سنجش میزان دانش شرکت کنندگان از زبان سوئدی می پردازد.

خرید کتاب زبان سوئدی

 

کتاب آموزشی زبان سوئدی:

 

کتاب زبان سوئدی فروم آی فوکوس Form I Fokus :

کتاب زبان سوئدی Form I Fokus در 3 سطح A,B,C منتشر شده است.

خرید کتاب زبان سوئدی فروم آی فوکوس Form I Fokus: Ovningsbok I Svensk Grammatik Del A   خرید کتاب زبان سوئدی فروم آی فوکوس Form I Fokus: Ovningsbok I Svensk Grammatik Del B   خرید کتاب زبان سوئدی فروم آی فوکوس Form I Fokus: Ovningsbok I Svensk Grammatik Del C

برای خرید اینترنتی کتاب آموزشی زبان سوئدی فروم آی فوکوس به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب فروم آی فوکوس

خرید کتاب Form I Fokus

خرید کتاب Form I Fokus A

خرید کتاب Form I Fokus B

خرید کتاب Form I Fokus C

 

خودآموز زبان سوئدی:

خودآموز زبان سوئدی

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان کتاب خودآموز زبان سوئدی را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

خرید کتاب خوآموز زبان سوئدی

کتاب آموزشی زبان سوئدی

 

کتاب زبان پاساوِنسکا På svenska 1 :

كتاب زبان På svenska! 1 Lärobok Svenska som främmande språk A1 &A2 رنگی       كتاب زبان På svenska! 1 Lärobok Svenska som främmande språk A1 &A2 سیاه سفید

برای خرید تلفنی کتاب زبان پاساوِنسکا با شماره تلفن های زیرتماس حاصل فرمایید:

66496815-021 یا همراه 09037839363 

خرید کتاب پاساوِنسکا 1

خرید کتاب På svenska 1

خرید کتاب På svenska 1 Lärobok

خرید کتاب På svenska 1 Ovningsbok

 

کتاب مکالمات روزمره سوئدی به فارسی:

كتاب مکالمات روزمره سوئدی به فارسی

برای اطلاع از قیمت کتاب مکالمات روزمره سوئدی به فارسی به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید تلفنی از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب مکالمات روزمره سوئدی به فارسی

 

کتاب کالیکوال سوئیدیش Colloquial Swedish :

کتاب Colloquial Swedish

برای خرید اینترنتی کتاب آموزشی کالیکوال سوئیدیش به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید کتاب Colloquial Swedish از تخفیفات 50 درصدی فروشگاه دنیای زبان بهره مند شوید.

خرید کتاب Colloquial Swedish

خرید کتاب کالیکوال سوئیدیش

 

کتاب زبان مول Mål 1 :

کتاب زبان سوئدی مول Mål 1: Lärobok + övningsbok + CD چاپ رنگی دیجیتال با تخفیف 50 درصد

برای آگاهی از قیمت کتاب آموزشی زبان سوئدی مول به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید کتاب زبان سوئدی Mål 1  از تخفیفات 50 درصدی کتاب های زبان این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب مول 1

خرید کتاب Mål 1

 

کتاب زبان مول Mål 2 :

کتاب زبان سوئدی مول Mål 2: Lärobok + övningsbok + CD چاپ رنگی دیجیتال با تخفیف 50 درصد

با خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی دنیای زبان از تخفیفات کتاب زبان بهره مند شوید.

خرید کتاب مول 2

خرید کتاب Mål 2

6 اسفند 1399
تعداد بازدید: 26

نظرات

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×