چرا زبان روسی؟؟؟

متن کامل

چرا زبان روسی؟؟؟

متن کامل

کشور روسیه:

روسیه یکی از پهناورترین کشورهای جهان محسوب می شود که به دلیل همسایگی با کشور ایران شهرت و محبوبیت زیادی دارد. جاذبه های فرهنگی و گردشگری کشور روسیه سبب شده است که افرادی که علاقمند به ماجراجویی هستند این کشور را برای تفریح و یا مهاجرت انتخاب نمایند.در کشور روسیه تنوع فرهنگ و سنت بسیار زیاد است و به نوعی یکی از هیجان انگیزترین کشورهایی است که برای تحصیل و کار می تواند انتخاب شود. شرایط آب و هوای کشور روسیه بسیار متنوع و متغیر است.

زبان کشور روسیه:

مردم کشور روسیه به طور کلی به زبان روسی صحبت می کنند و زبان رسمی در این کشور نیز روسی است اما در دانشگاه های کشور روسیه زبان انگلیسی برای تحصیل وجود دارد و مردم این کشور نیز با گردشگران و افراد خارجی به زبان روسی صحبت می کنند. مدارس روسیه به زبان روسی تدریس می کنند و کودکان باید از سنین کم به زبان روسی تسلط داشته باشند.

مزایای یادگیری زبان روسی :

 

1.زبان روسی یکی از رایج‌ترین زبان‌های جهان است.

در فهرست رایج ترین زبان‌ها در سطح جهان، روسیه هشتمین زبان است. البته در روسیه، اوکراین، ازبکستان، قرقیزستان، قرقیزستان، قزاقستان، تاجیکستان، ارمنستان، ترکمنستان، آذربایجان و … نیز به این زبان صحبت می‌شود. این زبان به دلیل نفوذ سیاسی پایدار روسیه، زبان دوم محبوب در اروپای شرقی است.

2روس‌ها بیش از حد انگلیسی صحبت نمی‌کنند.

روسیه دارای پایین‌ترین نرخ مهارت انگلیسی است. تنها حدود ۵ %  از روس‌ها در زبان انگلیسی مهارت دارند و در اکثر شهرهای روسیه تقریبا هیچ نشانه‌ای از الفبای لاتین پیدا نخواهید کرد. پس اگر می‌خواهید بر سرزمین امپراتوری روسیه غلبه کنید، نمی‌توانید بدون داشتن اطلاعات اولیه از زبان روسی موفق شوید. این قطعا ارزش پرداختن به الفبای سیرلیک و یادگیری برخی از جمله‌ها را دارد تا با افراد بومی در سفر به روسیه ارتباط برقرار کند!

3یادگیری زبان روسی یک چالش است.

زبان روسی یکی از سخت‌ترین زبان‌ها است که ساختار گرامری پیچیده دارد و الفبای سیرلیک به قدری سخت به نظر می‌رسد که به که ممکن است برخی افراد از یادگیری این زبان منصرف شوند اما در واقع آنقدرها هم که به نظر می‌رسد ترسناک نیست. وقتی آن را یاد می‌گیرید، احساس واقعی موفقیت از این واقعیت که می‌توانید یک الفبای دیگر بخوانید، احساس خواهید کرد! در واقع از مزایای زبان روسی این است که توانایی های خود را محک بزنید و خود را با یک دنیای ناشناخته به چالش می کشید. درست است که در ابتدا ترسناک به نظر می رسد، اما وقتی حرف زدن را شروع می‌کنید احساس شگفت انگیزی خواهید داشت.

 

آزمون TORFEL زبان روسی:

 

TORFELیکی از معروفترین آزمون بین المللی زبان روسی میباشد. برای دریافت یک مدرک بین المللی از دانش زبان روسی، داشتن مدرک تورفل بسیار ارزنده است.

اطلاعات کلی آزمون TORFEL:

 

این آزمون دارای 5 سطح از پایه تا سطح 4 میباشد

داشتن مدرک تورفل برای ورود به اکثر دانشگاههای روسیه اجباری ست

این آزمون در طی 2 روز برگزار میشود ؛ آزمون این دو روز به این شکل است:

روز اول آزمون : لغات / گرامر / خواندن / شنیداری

روز دوم آزمون : گفتاری / نوشتاری

 

کتاب های آموزشی زبان روسی:

 

1-کتاب آموزشی راه روسیه:

راه روسیه بهترین و جدیدترین دوره‌ی فراگیر آموزش زبان روسی است که از سوی استادان کارآزموده‌ی دانشگاه مسکو در چهار جلد به نگارش درآمده است. جعبه‌ی دوره‌ی چهار جلدی راه روسیه در بر گیرنده‌ی دوره‌ی‌‌ آغازین، دوره‌ی پایه، دوره‌ی پیشرفته‌ی (۱) و دوره‌ی پیشرفته‌ی (۲) است.

مجموعه 4 جلدی راه روسیه

شما عزیزان علاقه مند به زبان روسی می توانید کتاب آموزشی راه روسیه را از فروشگاه اینترنتی دنیای زبان با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

خرید کتاب زبان راه روسیه

خرید کتاب راه روسیه 1

خرید کتاب راه روسیه 2

خرید کتاب راه روسیه 3

خرید کتاب راه روسیه 4

2-آموزش زبان روسی در 60 روز:

درکتاب آموزش نوین زبان روسی در ۶۰ روز مطالب به زبان بسیار ساده و روشن بیان شده است تا برای همه قابل فهم باشد. از این گذشته در انتخاب جمله ها، عبارتها، و مثالها نیز کمال دقت به کار رفته است که منطبق با احتیاجات دانش آموزان و دانشجویان باشد و مخصوصا کلیه لغات و جمله ها در کنار هر یک آورده شده و از این لحاظ در وقت دانشجو صرفه جویی شده است.کتاب در قالب ۶۰ درس پیرامون مکالمات روزمره و موارد دیگر به آموزش می پردازد.

کتاب زبان آموزش زبان روسی در 60 روز

برای اطلاع از قیمت کتاب آموزش زبان روسی در 60 روز به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید تلفنی از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب زبان روسی

خرید کتاب آموزش زبان روسی در 60 روز

3-کتاب زبان روسی در سفر:

با استفاده از این کتاب، هنگام مسافرت به روسیه می‌توانید منظور خود را در موقعیت‌های مختلفی که قرار می‌گیرید به دیگران بفهمانید و از منظور دیگران نیز آگاهی یابید. این کتاب در عین حال، یک ابزار آموزشی برای یادگیری مکالمه زبان روسی است.

این کتاب با پرسش و پاسخ، شما را با موقعیت‌های مختلف و نیازهای زبانی این موقعیت‌ها آشنا می‌کند. دارای واژه‌نامه‌ای برای یافتن سریع واژه‌ها و معانی فارسی آن‌هاست و در ضمن تلفظ هر کلمه روسی با استفاده از الفبای فارسی در زیر یا در مقابل هر واژه آورده شده است.

کتاب زبان روسی در سفر

برای خرید تلفنی کتاب روسی در سفر با شماره تلفن های زیرتماس حاصل فرمایید:

66496815-021 یا همراه 09037839363

خرید کتاب روسی در سفر

 

4-کتاب آموزش زبان روسی دوره کاربردی(پادفک):

پادفَک یا دوره‌ی پیش‌دانشگاهی، برای آموزش زبان روسی در دوره‌های آمادگی ۱۰ ماهه در دانشگاه مسکو و ورود دانشجویان به دانشگاه‌های روسیه به نگارش در آمده است. این دوره‌ی کاربردی بر پایه‌ی ۱۲۰ ساعت آموزش و ۱۸ درس همراه با سی‌دی MP3 در بر دارنده‌ی همه‌ی درس‌های شنیداری است.دراین کتاب مهارت های نوشتاری،شنیداری و گفت وگو تقویت می شود.

کتاب آموزش زبان روسی دورۀ کاربردی پادفک + CD

برای خرید اینترنتی کتاب آموزشی زبان روسی دوره کاربردی به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید کتاب پادفک از تخفیفات 50 درصدی فروشگاه دنیای زبان بهره مند شوید.

خرید کتاب پادفک

خرید کتاب آموزش زبان روسی دوره کاربردی

 

5-کتاب دستور تصویری زبان روسی:

تنها کتاب فراگیری که به شیوه‌ی تصویری در روسیه و به زبان فارسی در ایران به چاپ رسیده و زبان روسی را از پایه تا پیشرفته به زبانی ساده آموزش می‌دهد.

کتاب دستور تصویری زبان روسی

با خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی دنیای زبان از تخفیفات کتاب زبان بهره مند شوید.

خرید کتاب دستور تصویری زبان روسی

 

6-نرم افزار آموزش زبان روسی پیمزلر:

مجموعۀ پیمزلر زبان روسی در ۹۰ درس از معتبرترین و موثرترین روش های آموزش زبان در دنیا می باشد. مردم در سرتاسر دنیا از متد آموزشی پیمزلر برای درک یک زبان جدید و صحبت به آن زبان در کوتاه ترین زمان ممکن بهره می برند.

نرم افزار خودآموز زبان روسی پیمزلر PIMSLEUR RUSSIAN

خرید نرم افزار آموزش زبان روسی پیمزلر

 

7-کتاب زبان روسی در 30 روز:

 

کتاب روسی در 30 روز - شباهنگ

برای اطلاع از قیمت کتاب روسی در 30 روز به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید تلفنی از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب روسی در 30 روز

 

 

8-فرهنگ دو جلدی روسی به فارسی:

 

فرهنگ فارسی به روسی دو جلدی یوری روبینچیک . نوری عثمانوف

خرید فرهنگ روسی به فارسی

 

9-کتاب آموزشی مکالمات روزمره روسی به فارسی:

 

کتاب زبان مکالمات روزمره ی روسی به فارسی

خرید کتاب مکالمات روزمره به فارسی

 

سفارت روسیه در تهران:

تلفن: 66701161 – 66701163    

آدرس : تهران ، خيابان حافظ، خيابان نوفل لو شاتو، پلاک 39

روز و ساعت کاری: يکشنبه تا پنجشنبه، ساعت 8 تا 17

5 اسفند 1399
تعداد بازدید: 2

نظرات

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×