تقویت لغات انگلیسی

متن کامل

تقویت لغات انگلیسی

متن کامل

تقویت واژگان زبان انگلیسی

تقویت دایره واژگان (Vocabulary) وسیع و قابل قبول، یکی از مهم‌ترین مهارت‌های لازم در یادگیری زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری است. گفته شده که با بلد بودن کلمات و ضعیف بودن در گرامر شاید اشتباه صحبت کنید، اما دست کم می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید! اما از طرف دیگر اگر دایره واژگان شما ضعیف باشد، گرامر قوی شما چندان به درد شما نخواهد خورد چون ابزار اصلی برقراری ارتباط را در اختیار ندارید!

تقویت دایره واژگان آنقدر هم که به نظر می‌آید سخت نیست. کافی است چند نکته کلی را رعایت کنید. قبل از اینکه شروع به خواندن این نکات کنید، یک توضیه کلی داریم: برای گرفتن نتیجه بهتر، این نکات را نه تنها برای یک ماه یا یک سال، بلکه برای همیشه رعایت کنید!

 

یک واژه نامه شخصی داشته باشید.

این روش یکی از قدیمی‌ترین راه‌های تقویت دایره لغات است. خیلی از ما احتمالا تجربه داشتن یک دفتر لغت شخصی را در دوران مدرسه داشته‌ایم. این کار شاید چندان جذاب و مدرن به نظر نیاید اما هنوز هم یکی از بهترین روش‌های تقویت دایره واژگان است

تکرار کنید!

جمله معروفی وجود دارد که می‌گوید “تکرار، مادر یادگیری است.” درک این موضوع بسیار ساده است: روش کار مغز انسان این گونه است که هر چیزی که برایش تکرار می‌شود را بهتر به خاطر سپرده و به کار می‌برد.

به هر کلمه جدیدی که یاد می‌گیرید مفهوم بدهید.

مطالعه نشان داده که مغز ما کلمات یا جملاتی را بهتر یاد می‌گیرد که به یک تصویر یا مفهوم مشخص لینک شده باشند. برای مثال برای یاد گرفتن واژه Crunchy (به معنی ترد و شکننده) می‌توانید آن را به چیپس‌های کرانچی داخل سوپرمارکت‌ها ربط بدهید که معنی آن را بهتر درک کنید. این ارتباط‌ها فقط کافی است از نظر خود شما درست باشند و لزومی ندارد برای همه از نظر منطقی با عقل جور در بیایند.

از کتاب های قابل اعتماد استفاده کنید

همین طورکه خودتان هم اطلاع دارید بهره مندی از یک کتاب آموزشی که لغات را به بهترین وجه به شما آموزش بدهد و محیطی را براتان فراهم کند تا اون لغات را به طور مکرر تمرین کنید خیلی در یادگیری هرچه بهتر شما اثر می گذارد.

خوشبختانه ما دراین مقاله کتاب های آموزش لغات را به شما معرفی می کنیم.

 

کتاب های تقویت vocabulary :

 

کتاب 4000 essential words :

کتاب 4000 واژه ضروري انگليسي ويرايش دوم 4000 Essential English Words داراي 6 جلد است که داراي لغات بسيار پرکاربرد است و دايره ي واژگان زبان آموزان را از مبتدي تا پيشرفته ميرساند و در اين کتاب تنوع وسيعي از لغاتي ديده ميشود که در بيشتر متون و مکالمات انگليسي استفاده ميشوند و کاربرد دارند، بنابراين، پس از فراگيري و سازماندهي اين لغات کليدي، زبان آموزان قادر خواهند بود آنها را در بيشتر متون و مکالمات انگليسي درک کنند.

کتاب زبان 4000Essential English Words 2nd 1+CD   کتاب زبان 4000Essential English Words 2nd 2+CD   کتاب زبان 4000Essential English Words 2nd 3+CD   

کتاب زبان 4000Essential English Words 2nd 4+CD   کتاب زبان 4000Essential English Words 2nd 5+CD   کتاب زبان 4000Essential English Words 2nd 6+CD

کتاب آموزش لغات 4000 واژه ضروری یکی از کتاب های پرفروش آموزش لغات است.

خرید کتاب essential words 4000

خرید کتاب 4000 واژه ضروري

خرید کتاب 4000 essential word 1

خرید کتاب 4000 essential word 2

خرید کتاب 4000 essential word 3

خرید کتاب 4000 essential word 4

خرید کتاب 4000 essential word 5

خرید کتاب 4000 essential word 6

 

کتاب English vocabulary in use:

اگر قصد شرکت در آزمون آيلتس IELTS را داريد و مي خواهيد در دانشگاه هاي معتبر انگليسي زبان ادامه تحصيل بدهيد، هرگز اين کتاب ارزشمند را از دست ندهيد! بي شک يکي از بهترين مجموعه کتابهاي لغت زبان انگليسي ، English Vocabulary in Use ها هستند سري کتاب هاي Vocabulary in Use، منتشر شده از سوي انتشارت کمبريج ، مجموعه اي کامل براي آموزش لغات و اصطلاحات زبان انگليسي و به صورت خودآموز است، اين سري از کتاب ها که در سطوح مختلف طبقه بندي شده اند، سعي دارند لغات زبان انگليسي را از پايه ترين سطح تا سطوح پيشرفته آموزش دهند.

کتاب انگلیش وکبیولری این یوز English Vocabulary in Use Elementary 3rd +CDکتاب انگلیش وکبیولری این یوز English Vocabulary in Use Pre Intermediate 4th+CDکتاب انگلیش وکبیولری این یوز English Vocabulary in Use Upper Intermediate 4th+CDکتاب انگلیش وکبیولری این یوز English Vocabulary in Use Advanced 3rd+CD

برای اطلاع از قیمت کتاب vocabulary in use به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید تلفنی از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب vocabulary in use

خرید کتاب وکبیولری این یوز

خرید کتاب vocabulary in use elementary

خرید کتاب vocabulary in use pre-intermediate intermediate

خرید کتاب vocabulary in use upper-intermediate

خرید کتاب vocabulary in use advanced

 

مجموعه دو جلدی focus on vocabulary :

مجموعه 2 جلدی "تمرکز بر لغات" کتابی برای سطح متوسط به بالا بوده که لغات مورد استفاده در کتابها، فیلمها، روزنامه ها و ... را جمع آوری کرده است. یادگیری لغات با مثالهایی که از آثار معروف و خوش ساخت در کتاب آورده شده است، تثبیت میشوند. برای کمک به فهم بهتر، در هر بخش تمرینهایی برای معنی لغات، گروه های کلمه و هم آیندها تعبیه شده.

خرید کتاب فوکوس آن وکبیولری Focus on Vocabulary 1   خرید کتاب فوکوس آن وکبیولری Focus on Vocabulary 2

برای خرید اینترنتی کتاب آموزش لغات فوکوس آن وکبیولری به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید کتاب focus on vocabulary از تخفیفات 50 درصدی فروشگاه دنیای زبان  بهره مند شوید.

خرید پک دو جلدی focus on vocabulary

خرید پک دو جلدی فوکوس آن وکبیولری

خرید کتاب focus on vocabulary 1

 خرید کتاب focus on vocabulary 2

 

کتاب oxford word skills :

مجموعه کتاب هاي آموزشي Oxford Word Skills يکي از بهترين مجموعه هاي آموزش لغات زبان انگليسي مي باشد که در سه سطح مقدماتي "Basic"، متوسط "Intermediate" و پيشرفته "Advanced" توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. هر يک از سطوح اين مجموعه 2000 لغت را در بر دارد. درس ها به گونه اي تنظيم شده است که براي يک زبان آموز سرگرم کننده باشد.

Oxford Word Skills Basic+cd کتاب اکسفرد ورد اسکیل بیسیک وزیری ( سایز کوچک )   Oxford Word Skills intermadiet+cd کتاب اکسفرد ورد اسکیل بیسیک وزیری ( سایز کوچک )   Oxford Word Skills Advanced+cd اکسفرد ورد اسکیل ادونس سایز وزیری (سایز کوچک )

برای آگاهی از قیمت کتاب آموزش لغات oxford word skills به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید کتاب زبان آکسفورد ورد اسکیلز از تخفیفات 50 درصدی کتاب های زبان این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب آکسفور ورد اسکیلز

خرید کتاب oxford word skills

خرید کتاب oxford word skills basic

خرید کتاب oxford word skills intermediate

خرید کتاب oxford word skills advanced

 

کتاب Oxford Learners Pocket Word Skills :

به شما کمک ميکند تا با يک کتاب کوچک و کاربردي، سطح دايره لغاتتان را بالا ببريد. لغات و متوني که در اين کتاب کوچک گنجانده شده، موضوعات اخبار، تکنولوژي و حقوقي را شامل ميشود. از جمله نکات قابل توجه اين کتابچه، اختصاص بخشهايي از آن به مقاله نويسي، سوالات امتحاني و چگونه انگليسي صحبت کردن ميباشد.

Oxford Learnes Pocket Word Skills

برای خرید کتاب Oxford Learners Pocket Word Skills می توانید از فروشگاه اینترنتی دنیای زبان اقدام کرده و از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب Oxford Learners Pocket Word Skills

خرید کتاب آکسفورد لرنرز پاکت ورد اسکیلز

 

کتاب Key Words for Fluency :

مجموعه Key Words for Fluency شامل سه کتاب برای سطوح متوسط رو به پایین، متوسط و متوسط رو به بالا می باشد. این کتاب ها برای تقویت کالوکیشن ها یا کلمات هم نشین که جزئی از دایره لغات زبان آموزان است، منتشر شده اند. استفاده از کالوکیشن ها باعث می شود مهارت های گفتاری و نوشتاری زبان آموزان حرفه ای تر و در عین حال به انگلیسی طبیعی نزیک تر شوند.

Key Words for Fluency Pre-Intermediate   Key Words for Fluency Intermediate   Key Words for Fluency upper-Intermediate

4 اسفند 1399
تعداد بازدید: 4

نظرات

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×