خرید کتاب Vocabulary in Use

متن کامل

خرید کتاب Vocabulary in Use

متن کامل

معرفی کتاب English Vocabulary in Use :

اگر به دنبال یادگیری کلماتی هستید که بتوانید مسلط و با اعتماد بنفس از آنها در مکالمات خود بهره ببرید، این مجموعه کتاب پاسخ گوی نیاز شما خواهد بود! کتاب English Vocabulary in Use یکی از بهترین و پرطرفدارترین مجموعه های کاربردی برای یادگیری و تقویت لغات زبان انگلیسی است. این مجموعه ۴ سطحی (مبتدی تا پیشرفته) با روشی خلاقانه و ساده لغات مهم و ضروری موضوعات متنوع را پوشش می دهد.

مجموعه 4 جلدی English Vocabulary in Use British - خرید کتاب زبان | زبان شاپ

تمامی لغات بکار رفته در این کتاب به دلیل استفاده ی آنها در موقعیت های مختلف زندگی و روزمره انتخاب شده است. در تمام سطوح این مجموعه فصل های مختلفی درنظر گرفته شده و عناوین جزئی تر در هر فصل گنجانده شده است. این مجموعه به موضوعات متنوعی هم چون فعالیت های روزمره، پول و شغل، مطالعه و تحصیل، اوقات فراغت و سرگرمی، ارتباطات و فناوری، رسانه و شبکه های اجتماعی، سلامتی و تغذیه، خرید و لباس، موضوعات انسانی (خانواده و فامیل، ظاهر، احساسات، ازدواج و طلاق، ستایش و انتقاد و غیره) و… می پردازد.

 

ساختار کتاب

ساختار هر کتاب بدین گونه است که هر درس شامل دو صفحه می باشد. در صفحه ی اول کلمات در قالب جمله های کاربردی یا دیالوگ همراه با تصاویر و نمودار آموزش داده شده است. همچنین کادرهایی تحت عنوان Error Warning اشتباهات رایج مربوط به عبارات را متذکر می شود. در صفحه ی مقابل تمرینات مختلفی همچون تمرینات جای خالی، تطابق کلمه و تعریف، تبدیل فعل، اسم و صفت به یکدیگر و جدول کلمات در نظر گرفته شده است. این تمرینات به زبان آموز کمک می کند تا کلمات را به طور عمیق و کامل فرا بگیرد و همچنین می تواند پاسخ صحیح آنها در انتهای کتاب بررسی کند.

کتاب انگلیش وکبیولری این یوز English Vocabulary in Use Elementary 3rd +CDکتاب انگلیش وکبیولری این یوز English Vocabulary in Use Pre Intermediate 4th+CDکتاب انگلیش وکبیولری این یوز English Vocabulary in Use Upper Intermediate 4th+CDکتاب انگلیش وکبیولری این یوز English Vocabulary in Use Advanced 3rd+CD

*علاوه بر این، نرم افزار جانبی این مجموعه شامل آزمون هایی برای بررسی پیشرفت یادگیری، دیکشنری واژگان بترتیب حروف الفبا و نحوه تلفظ واژگان با لهجه ی بریتانیایی و آمریکایی می باشد. همچنین توصیه شده است که به هنگام استفاده از این کتاب، از دیکشنری نیز بهره ببرید تا به یادگیری بهتر و مؤثرتر شما کمک کند.

 

برای خرید اینترنتی کتاب وکبیولری این یوز به فروشگاه اینترنتی دنیای زبان مراجعه کرده و با خرید کتاب Vocabulary in Use از تخفیفات 50 درصدی فروشگاه دنیای زبان بهره مند شوید.

خرید کتاب کتاب وکبیولری این یوز

خرید کتاب English Vocabulary in Use British

خرید کتاب vocabulary in use elementary

خرید کتاب vocabulary in use pre-intermediate intermediate

خرید کتاب vocabulary in use upper-intermediate

خرید کتاب vocabulary in use advanced

4 اسفند 1399
تعداد بازدید: 3

نظرات

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×