معرفی کتاب The Lucky One

متن کامل

 

خرید کتاب The Lucky One

 

با وجود داستان بسیار زیبای رمان خوش شانس می‌توان گفت در این رمان نه تنها از ژانر عاشقانه استفاده شده بلکه نیکلاس اسپارکس از ذهنیت و اعتقادات خود نیز بسیار در نوشتن این رمان کمک گرفته است. به عبارتی می‌توان گفت این داستان به خوبی نشان می‌دهد که عشق چطور می‌تواند با خاصیت اعجاب انگیز خود جان دوباره به زندگی رو به مرگ فرد بدهد و موجب شود که تلاش‌ها برای رسیدن به خواسته‌هایش چند برابر شود. همچنین نیکلاس بیان کرده است که به هیچ عنوان به چیزی به نام تقدیر و سرنوشت اعتقاد ندارد با این حال او می‌گوید اعتقاد او بر این اصل استوار است که مردم توانایی تغییر و دگرگون کردن آینده خود را دارند و این تغییر است که در پندار و اندیشه بیشتر افراد صرفاً برگرفته از شانس می‌باشد.   این امر موجب شده بسیاری از مردم موضوع سرنوشت و شانس را در تاثیرگذاری آینده‌شان مهم شمارند و به توانایی و استعدادهای درونی خود اهمیت چندانی ندهند. اما باید بدانید همه چیز از خود فرد و با یک انتخاب شروع می‌شود با این وجود نیکلاس اسپارکس گفته است که در هنگام نوشتن رمان خوش شانس هدف والایی که داشته این بوده تا مسئله مهم و سرنوشت و تقدیر و یا بخت یا اقبال را در افکار عمومی با آزمایش بگذارد و مفهومی تازه در ذهن افراد ایجاد کند.

خرید کتاب د لاکی وان

علارغم ردپای پر رنگ سرنوشت، تقدیر و شانس در این رمان، نیکلاس اسپارکس اذعان کرده است که لزوما به چیزی به نام سرنوشت یا تقدیر اعتقادی ندارد. با این حال، او اضافه می کند که اعتقاد او بر این اصل استوار است که مردم توانایی تغییر و دگرگون کردن آینده را در خود دارند؛ تغییر به شیوه ای که در پندار و اندیشه همگان تصادفی و صرفا برگرفته از شانس در نظر گرفته می شود، به همین خاطر است که مردم موضوع سرنوشت و یا شانس را در تاثیرگذاری آینده مهم می شمارند نه توانایی و استعدادهای درونی. این در صورتی است که همه چیز از خود فرد و با یک انتخاب شروع می شود. او ادامه می دهد، که وقتی مشغول نوشتن این رمان بوده است، در حقیقت این هدف را در سر می پرورانده است تا مسئله مهم و همه گیری به نام سرنوشت و تقدیر یا بخت و اقبال را در افکار عمومی، به بوته ازمایش بگذارد. اما به شیوه ای که واقعیت جهان را منعکس کند، نه صرفا مسئله وجود تقدیر، سرنوشت یا بخت و اقبال.

 

زبان آموزان عزیز میتوانند برای تهیه و خرید کتاب زبان انگلیسی با بهترین کیفیت چاپ و کاغذ و همچنین قیمت و تخفیفات ویژه از طریق سایت فروشگاه دنياي زبان اقدام نمایند تا در کمترین فرصت کتاب را در هرجای ایران با ارسال سریع دریافت کنند,همچنین مجموعه دنياي زبان راه های ارتباطی فضای مجازی را نیز برای سهولت زبان آموزان در نظر گرفته تا بتوانند این عزیزان از طریق تلگرام و یا واتس آپ با مدیران فروش در ارتباط باشند و تجربه لذت بخش خرید اینترنتی کتاب زبان را بدون هیچ مشکلی با این مجموعه امتحان کنند.

در صورت هرگونه سوال و یا نیافتن کتاب مدنظرتان با شماره های فروشگاه دنياي زبان 66496815-021 یا همراه 09037839363 در تلگرام یا واتساپ و اینستاگرام با ما در تماس باشید.

21 مهر 1399
تعداد بازدید: 25

نظرات

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×