7 قدم برای اینکه با سطح دانش کم از زبان انگلیسی شبیه حرفه‌ای‌ها صحبت کنید!

متن کامل

7 قدم برای اینکه با سطح دانش کم از زبان انگلیسی شبیه حرفه‌ای‌ها صحبت کنید!

صحبت کردن به زبانی که در آن مهارت چندانی ندارید می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. اما قطعا بدون تمرین کردن نمی‌توانید هیچ‌گاه به مهارت‌های دلخواه خود برسید. اگر قصد دارید که شبیه حرفه‌ای‌ها به یک زبان خارجی صحبت کنید، ما به شما 7 قدم برای پیشرفت معرفی خواهیم کرد. پس آن را از دست ندهید!

تماشای فیلم به زبان‌اصلی

حتما شنیده‌اید که گاهی اوقات در آموزش زبان، تماشای فیلم می‌تواند از کتاب‌های آموزشی مفیدتر باشد. با تماشای فیلم می‌توانید کلمات و اصطلاحات محاوره‌ای را یاد بگیرید و همچنین بین خودتان و زبانی که در حال آموزش آن هستید ارتباط حسی ایجاد کنید.   آموزش زبان جدید

غرق اخبار به زبان اصلی شوید

برای آموزش حرفه‌ای‌تر زبان سعی کنید خود را هر روز غرق در اخبار به زبان در حال آموزش‌تان کنید. مثلا اگر در حال آموزش زبان کره ‌ای هستید سعی کنید که شبکه‌های خبر کره‌ای را روی گیرنده خود پیدا کنید و زمانی را برای تماشای اخبار به زبان کره ‌ای اختصاص دهید. با دیدن اخبار می‌توانید دایره لغات رسمی و غیر محاوره‌ای خود را گسترده کنید.

یک کتابچه لغات بسازید

قطعا در مسیر یادگیری یک زبان جدید، هر روز به لغات جدید و جالب توجهی بر می‌خورید. سعی کنید برای تکمیل آموزش، این لغات را در یک دفترچه جمع آوری کنید و در حد امکان مترادف، متضاد و کاربرد این لغات را در استفاده از جملات در کنار آن بنویسید. پس از مدتی می‌بینید که یک کتابچه پرمغز آموزش لغات دارید.

صحبت کنید

هیچ‌چیز اندازه تلاش برای صحبت کردن نمی‌تواند شما را برای حرفه‌ای شدن آماده کند. سعی کنید با هر دایره لغاتی که دارید صحبت کنید. بهترین هم صحبت شما هم می‌توانند افرادی باشند که زبان مدنظر شما زبان مادری شان محسوب‌می‌شود. اما اگر چنین فردی در اختیار نداشتید می‌توانید با فردی که مانند خودتان مشغول به یادگیری است تمرین مکالمه کنید.

تمرین، تمرین و باز هم تمرین!

باور داشته‌باشید که قرار نیست عبارات و اصطلاحات به مغز شما تزریق شوند. فقط با تکرار و تمرین است که می‌توانید مانند یک حرفه‌ای به زبان خارجی صحبت کنید. سعی کنید حتی زمانی که تنها هستید با خودتان به زبان در حال تمرین صحبت کنید. یا اینکه به افکارتان با زبان جدید فکر کنید.

کنجکاوی شما را نخواهد کشت

وقتی اصطلاح یا کلمه جدیدی را می‌شنوید، به تنها کاربردی که از آن می‌دانید قانع نشوید. برای حرفه‌ای شدن در صحبت کردن به یک زبان جدید کنجکاو و حریص باشد. عبارت و اصطلاحات را سرچ کنید و به اولین پاسخ گوگل قانع نشوید. سعی کنید که همه توضیحات ممکن برای استفاده از یک کلمه یا اصطلاح را در جملات آموزش ببینید.   آموزش زبان کره ای

از یادگیری لذت ببرید

برای خسته نشدن از پروسه طاقت فرسای آموزش زبان، سعی کنید که یادگیری را برای خود به تفریح تبدیل کنید. زمانی که حال و حوصله کتاب و درس را ندارید، با انتخاب یک فیلم هیجان‌انگیز مناسب با روحیات خود فرایند آموزش زبان را ادامه دهید. یا اگر برای تمرین صحبت کردن به‌صورت حرفه‌ای اهمال کاری می‌کنید، می‌توانید از چت کردن با غریبه‌های مجازی در شبکه‌های اجتماعی شروع کنید.  

تهیه کنند: تیم مقاله نویسی زبان مارت

28 شهریور 1402
تعداد بازدید: 144
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: zabanmart.com

نظرات

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×