معرفی مجموعه کتاب های آموزشی Read This

متن کامل

مجموعه کتاب های read this

 

Read This یک مجموعه چهار سطحی از انتشارات کمبریج است که برای تقویت مهارت خواندن و واژگان زبان آموزان سطوح مقدماتی تا متوسط طراحی شده است. هر یک از سطوح این مجموعه در بردارنده 15 درس می باشد که که در قالب 5 موضوع اساسی در زمینه مباحث واقعی نظیر تحصیلات، اجتماعی، مسائل علمی، تجارت، ارتباطات، تکنولوژی، بهداشت و ... طبقه بندی شده است. هر درس شامل یک Reading اصلی و تمرین هایی است در قالب بخش های متنوع تنظیم گردیده است. سری کتاب های Read This برای زبان آموزان سطوح Beginner تا High-Intermediate طراحی شده است و تمامی دروس آن دارای فایل صوتی با لهجه امریکن می باشد. در این مجموعه بیشتر به مسائل آکادمیک پرداخته شده است و می تواند برای آمادگی آزمون تافل مناسب باشد.

 

کتاب Read This 

 

                                                                                          

 

مجموعه اموزشی رید دیس برای بزرگسالان و زبان آموزان ESL طراحی شده است که از دوره مبتدی تا سطح متوسط را شامل می شود. این کتاب شامل پانزده متن جذاب در زمینه موضوعاتی چون آموزش و پرورش، جامعه شناسی، علم، بازاریابی و مطالعات تلویزیونی و فیلم است.

 

برای مثال، زبان آموز درباره دانش آموزانی می خواند که قوانین مدارس را آنها وضع می کنند؛ و همچنین، آپارتمان هایی که برای زندگی های دشوار و سخت طراحی شده اند و...  این داستان ها در یک سبک و روایت قابل دسترس و شیوا و مناسب برای زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته نوشته شده است. با استفاده از عکس های رنگی جذاب و مطالب متنوع و تمرکز بر ارتقای سطح درک مطلب و افزایش دایره واژگان، این مجموعه اموزشی پر فروش مهارت خواندن را برای زبان آموزان سطح مبتدی تا پیشرفته بسیار شیرین و غنی ساخته و شیوه یادگیری و آموزش را مهیج می سازد.

 

به طور خلاصه ویژگی های برجسته این مجموعه اموزشی پر طرفدار به شرح زیر است:

 

. افزایش تمرکز فکری و تقویت تفکر انتقادی، مهم ترین استعداد و مهارت قرن بیست و یکم


. شامل چهار سطح از مبتدی تا پیشرفته برای گروه سنی بزرگسال


. ارائه تمرین های راهبردی و بر گرفته از متریال های معتبر و شیوه های نوین پر بازده


. افزایش دانش واژگانی با اموزش مبتنی بر تمرین مطابق با کارکرد زبان انگلیسی در جهان واقعی


. ارائه متون متناسب با سطح دانش زبان اموز و بالا بردن سطح اموزشی با پیشرفت دروس


. شامل پانزده متن جذاب و مهیج از موضوعات اکادمیک و تخصصی تا موضوعات رایج و پر کاربرد


. تصویر سازی پویا و مهیج و ساختار حساب شده و اصولی کتاب برای بالا بردن سطح درک و انگیزه دادن هر چه بیشتر به زبان اموز


. بیشتر متون کتاب غیر داستانی بوده و با هدف تقویت مهارت خواندن و درک مطلب توسط متخصصین موضوعی و با استناد به منابع معتبر تالیف شده است.


. برای بالا بردن سطح بهره وری زبان اموز از هر متن، بخش های تمرینی مختلفی برای پیش از خواندن و پس از خواندن در هر درس فراهم شده است.
 

این مجموعه یکی از غنی ترین کتاب هایی است که تمرکز اصلی ان بر تقویت مهارت خواندن و درک مطلب است. البته شایان ذکر است که این مجموعه اموزشی با اموزش واژگان در بافت مناسب و به کار گیری تکنیک های به روز در چیدمان مطالب و گزینش متون، تمامی مهارت های زبان از جمله مهارت گفتاری و مهارت نوشتاری را نیز پوشش می دهد. محتوای کتب بسیار غنی بوده و مطابق با سلیقه های مختلف گرد اوری شده است.

 

 

اگر می خواهید مهارت درک مطلب و خواندن خود را تقویت کرده و به اعتماد بنفس بسیار بالایی در یادگیری زبان انگلیسی دست یابید. هرگز این مجموعه اموزشی استثنایی را از دست ندهید.

 

 

12 آبان 1400
تعداد بازدید: 507

نظرات

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×