کتاب زبان سوئدی ری استارت جدید New Rivstart Textbok + Ovningsbok A1+A2

متن کامل

کتاب زبان سوئدی ری استارت جدید New Rivstart Textbok + Ovningsbok A1+A2

 

کتاب Rivstart A1+A2 برخلاف کتاب Nya mål 1، تا حد بسیار زیادی موضوع محور است به این معنا که کلمات و جملات کاربردی در ۲۰ موضوع مختلف در قالب ۲۰ درس ارائه شده اند. در درس اول این کتاب جمله “Du kan svenska” به معنی”تو سوئدی بلدی” آورده شده است چیزی که به این معنا است که نویسندگان این کتاب انتظار دارند که خواننده دانش نسبتا خوبی پیش از شروع این کتاب از زبان سوئدی کسب کرده باشد. زبان آموزانی که به صورت خودآموز در حال فراگیری زبان سوئدی هستند می توانند بعد از خواندن کتاب های “سوئدی به زبان ساده“ و “Nya mål 1“، خواندن این کتاب را آغاز کنند. بر خلاف کتاب اصلی، کتاب تمرین Rivstart A1+A2 گرامر محور است و تمرینات خوبی در ارتباط با صرف اسم ها، فعل ها، صفت، ضمایر ملکی، حرف اضافه ها و ضمایر در این کتاب وجود دارند.

 

                                                                                                                                     

 

 

خرید کتاب سوئدی ری استارت جدید New Rivstart Textbok + Ovningsbok A1+A2

 

سریعترین راه! با ساختار روشن  Rivstart و تمرینات متنوع ، دانش آموزان شما سریعتر زبان سوئدی را یاد می گیرند. Rivstart یک زبان مبتدی و تکمیلی برای زبان سوئدی به عنوان یک زبان خارجی است و برای زبان آموزان در سوئد و خارج از آن طراحی شده است. هم با شوخ طبعی و هم با جدیت ، همه مهارتها بدون تکرار بیش از حد و تلاش بیهوده و متناسب با دانش آموزی که به مطالعه عادت دارد ، آموزش داده می شود. برنامه Rivstart هم اکنون راه اندازی شده است!

 

برخی از مهم ترین فصل های کتاب کتاب Rivstart A1+A2 عبارتند از:


معرفی کار و زبان و وضعیت تاهل، خرید روزمره، غذا، اوقات فراغت، خانواده و قوم و خویش،  لباس، آب و هوا، توصیف راه و آدرس دادن، کامپیوتر و اینترنت، غذای سوئدی، زندگی کاری، تحصیل، مسکن، بیماری و ….


مناسب برای سطوح A1+A2


تعداد صفحات کتاب اصلی: 240


تعداد صفحات کتاب تمرین: 192


به همراه سی دی صوتی


کتاب سیاه و سفید و رنگی می باشد.

 

12 آبان 1400
تعداد بازدید: 773
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.donyayezaban.com

نظرات

فروشگاه اینترنتی زبان استار
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی زبان استار شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه زبان استار

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×