کتاب Menschen

متن کامل

کتاب Menschen

متن کامل

کتاب منشن قابل استفاده به صورت خودآموز

همان طور که گفته شد آموزش به صورت خود آموز از ویژگی های کاربردی این مجموعه بشمار می رود. اهمیت این موضوع آنجایی مشخص می شود که برای ثبت نام به موسسات زبان آلمانی مراجعه کنید و باتوجه به اینکه متقضیان یادگیری زبان آلمانی در سال های اخیر افزایش یافته، نوبت برای ثبت نام شاید چند ماهی برای شما به تعویق بیفتد، اینجاست که تصمیم برای یادگیری به صورت خودآموز گزینه مناسب تری خواهد بود. از دیگر مزایای این کتاب تریتب قرارگیری مطالب در بخشهای مختلف آن است که بنا به نیاز خواننده در نظر گرفته شده و مطالب به صورت زنجیروار به هم متصل بوده و خواننده می تواند به راحتی مطالب را به ذهن سپرده و نیاز های خود را در بخش های مختلف گفتاری شنیداری خواندن و نوشتن بر طرف نماید.

ارائه دستور زبان

همان طور که می دانید دستور زبان از بخش های اصلی یادگیری هر زبانی بشمار می رود. کتاب Menschen دستور زبان آلمانی را به صورت ساده و از پایه و با مثال های شفاف به زبان آموزان ارائه می کند. ارائه مطالب دستوری به صورت کاملا مرتبط با یکدیگر بوده و از ساده به دشوار سرازیر می شود. مطالب دستوری هر فصل در کتاب منشن به صورت سطح بندی شده می باشد و شامل مطالب زیر است.

شاید یادگیری زبان آلمانی در ابتدا دشوار به نظر برسد در ارتباط با این موضوع باید عنوان کرد درست است که یادگیری این زبان با دشواری هایی همراه است اما لذتی که پس از یادگیری احساس خواهید کرد ارزش تحمل سختی های این مسیر را دارد. اگر دوره یادگیری خود را به صورت اصولی آغاز نمائید سرعت پیشرفتتان نیز با شیب ملایمی افزایش خواهد یافت. مجموعه دنیای زبان با فراهم نمودن امکان خرید کتاب آلمانی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان امیدوار است گامی در جهت افزایش توانایی عزیزان برداشته باشد برای خرید کتاب Menschen می توانید از انتهای صفحه اقدام نمائید. در ادامه به آشنایی با سطوح این دوره آموزش زبان آلمانی می پردازیم.

 

سطوح کتاب Menschen

 

کتاب منشن سطح اول

منشن A1.1

کتاب منشن مجموعه ای کامل را در اختیار زبان آموزان از سطوح سطوح مبتدی تا پیشرفته قرار می دهد. اولین سطح این دوره که برای زبان آموزان مبتدی طراحی شده است Menschen a1.1 نام دارد. این سطح زبان آموزان را با نکات پایه ای در دستور زبان و لغات ساده و ابتدایی آشنا می کند. این مجموعه که شامل دو کتاب به صورت مجزا شامل کتاب دانش آموز و کتاب کار می باشد دید کلی را برای زبان آموزان نسبت به مسیری که پیش رو دارند ایجاد می کند. آموزش های گام به گام و تمارین کاربردی پس از هر درسنامه از ویژگی های سطح اول این دوره آموزش زبان آلمانی بشمار می رود. همچنین در آموزش ها سعی شده از تصاویر جذاب و متنوع استفاده گردد تا میل به یادگیری در زبان آموزان افزایش یابد.

 

سطح A1.2 کتاب منشن

 

 کتاب Mensche A1.2

Menschen A1.2

پس از پایان سطح اول به سطح A1.2 می رسیم مطالب این سطح نیز در ادامه سطح اول تدوین شده اند، حال در این سطح آموزش ها حرفه ای تر شده و با نکات دستوری بیشتری آشنا خواهیم شد. تمامی مطالب سطوح مختلف کتاب به صورت زنجیروار به هم متصل شده اند. در این فصل مطالبی همچون فعل در آلمانی، زمان حال، صرف فعل در زمان حال، ضمایر شخصی مفرد، صرف افعال باقاعده در زمان، اسم و حروف اضافه آشنا می شویم. ضمایر نیز از دیگر بخش های مهم این سطح از کتاب Menschen را شکل می دهد. ضمایر شخصی مفرد و جمع، کلمات منفی کننده nicht، عنوان مشاغل و حروف اضافه als, bei و in برای بیان شغل و محل کار و همچنین آشنایی با اعداد به زبان آلمانی نیز از دیگر بخش های این کتاب به شمار می رود.

 

سطح A2.1

 

کتاب منشن A2.1

منشن a2.1

با به پایان رساندن سطح A1.2 نیمی از راه یادگیری در سطح A را پشت سر گذاشته اید. سطح A2.1 نیز با در نظر گرفتن متن های استاندارد به افزایش توانایی زبان آموزان در بخش های خواندن و نوشتن می پردازد نکات گرامی هم که پایه ثابت تمامی سطوح دوره آموزشی منشن است. در این فصل نیز نکات پیشرفته تری در مورد دستور زبان در اختیار شما قرار می گیرد. در این سطح از کتاب منشن با جمله های خبری، جمله سوالی تصمیمی و جمله سوالی توضیحی، کلمات aber و und، حذف به قرینه لفظی، کلمه doch در جواب سوال منفی آشنا می شویم. حروف تعریف معین، جنسیت اسامی، ضمایر er, sie و es ، تشخیص جنسیت اسامی و همچنین آشنایی با اعداد از 100 تا 1000 نیز از دیگر بخش های این سطح به شمار می رود.

 

سطح A2.2

 

کتاب Mensche a2.2

Mensche A2.2

سطح A2.2 آخرین سطح از بخش A کتاب Menschen بشمار می رود. موضوعات دستوری نظیر افعال مدال، حروف تعریف منفی کننده keine/kein، فرق man و Mann، تغییر مصوت در افعال بی قاعده، تفاوت mochten و mogen، افعال جدا شدنی از جمله گرامر های این سطح را تشکیل می دهد. در بخش واژگان نیز سعی شده است با استفاده از متونی با موضوعات روز و جذاب برای زبان آموزان به افزایش مهارت ها در این بخش پرداخته شود. در این متون سعی شده است از واژگانی که در مکالمات روزمره بیشتر استفاده می شود بهره گرفته شود تا زبان آموزان با لغات ضروری و پرکاربرد اشنا شوند.

 

سطح B1.1 از کتاب Menschen

 

کتاب Menschen B1.1

Menschen B1.1

با وارد شدن به سطح B1.1 گام بزرگی را در یادگیری زبان آلمانی برداشته اید. نکاتی نظیر: صفت در قالب اسم، صرف پرتریتوم، ضمایر موصولی، ضمایر موصولی با حرف اضافه همراه با آکوازیتو و داتیو، حروف ربط، زمان آینده، کاربرد های مختلف فوتور Futur و همچنین جملات شرطی از مهم ترین بخش های این سطح از کتاب منشن بشمار می رود. در ادامه نیز با ساختار های مصدری، جملات استدلالی، حروف ربط زمانی و صفات تفضیلی عالی آشنا می شویم. باید دقت داشت که این سطح برای زبان آموزان پیشرفته در نظر گرفته شده است برای مطالعه این سطح لازم است که با کتاب های سطح A بخوبی آشنا باشید و نکات گرامی آن را درک کرده باشید.

 

سطح B1.2

 

سطح B1.2 

آخرین کتاب از دوره آموزشی کتاب Menschen بشمار می آید با به پایان رساندن این مجموعه در سطح مناسبی از یادگری زبان آلمانی قرار خواهید گرفت. همان طور که می دانید سی دی همراه با هر یک از سطوح کتاب برای تقویت مهارت های شنیداری قرار گرفته شده است. لازم است که از منابع صوتی به خوبی برای تقویت مهارت های خود استفاده نمائید. سی دی همراه با این سطح نیز کاملا بر اساس آموزش های داده شده در این کتاب تدوین شده است. و می توانید پس از پایان رساندن هر درسنامه از سطح B1.2، به فایل صوتی آن درسنامه مراجعه کنید و نکات لازم برای هر بخش را که جهت تقویت مهارت شنیداری مفید است استخراج نمائید. با به پایان رساندن این دوره آموزشی می توانید از دوره های تکمیلی که در ادامه معرفی می کنیم برای افزایش مهارت های خود استفاده کنید.

 

کتاب Sicher

 

 

کتاب Sicher دوره آموزشی پیشرفته زبان آلمانی است که برای مطالعه این مجموعه لازم است که دوره کامل منشن را مطالعه کرده باشید و یا بر مطالب آن مسلط باشید. این مجموعه نیز توسط انتشارات Hueber منتشر گردیده است. این مجموعه پنج سطحی از دو بخش B  و C تشکیل شده است که بخش B به سه سطح و بخش C به دو سطح تقسیم می شود. در این مجموعه با نکات گرامری پیشرفته نظیر: حروف ربط دوقسمتی، میتلفلد در جمله، مکمل ها، مجهول وضعیتی، نحوه واژه سازی، بیان علت، کلمات ارجاع دهنده در متن و جملات شرطی بدون حرف ربط آشنا می شویم. جملات پیرو با dass و جملات مشابه آن ها، حروف ربط زمانی، تبدیل حرف ربط زمانی به حرف اضافه زمانی نیز از موضوعاتی است که در سطوح پیشرفته تر این مجموعه با آن ها مواجه خواهیم شد.

خرید کتاب Menschen در فروشگاه کتاب دنیای زبان

8 اسفند 1399
تعداد بازدید: 325

نظرات

فروشگاه اینترنتی دنیای زبان
خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه
کتابفروشی اینترنتی دنیای زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در فروشگاه دنیای زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه دنیای زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×